sobota, 6 grudnia 2014

Hofman wraca elastycznym krokiem, na razie we "wSieci"


Adam Hofman wierzy w siebie, wierzy, że jest niewinny. Udzielił wywiadu tygodnikowi "wSieci", w którym przedstawia swoją wiarę w niewinność.

Tą wiarą o własnej niewinności dzieli się z nami. Na razie znane są fragmenty wywiadu, który w całości będzie dostępny wierzącym w niewinność Hofmana dopiero w poniedziałek.

Na wiedzę o wierze niewinności trzeba poczekać. Nie doczytałem, czy bracia Karnowcy zrobili wywiad o niewinności Girzyńskiego, ale wszystko przed nimi. Zwłaszcza, że idą święta, a w ten czas różne cuda się zdarzają.

Cud z Hofmanem zdarzył się kilka tygodni przed świętami. Ale to niecodzienny gość, był ustami prezesa. Jeżeli usta prezesa Hofmana porówna się z obecnymi ustami Mastalerka, to Hofman jest górą. Ma lepsze usta. Dużo lepiej wyrażają prezesa i niewinność Hofmana oraz partii, do której przynależał.

Niewinność ust prezesa ciągnie do niewinności PiS. "Swój do swego po swoje" (Gombrowicz) - stara polska tradycja niewinnego geszeftu politycznego.

Hofman twierdzi, że został wrobiony. Jak jest niewinny, to musiał zostać wrobiony. Hofman jest silny w dialektyce złodziejskiej, która obowiązuje w zakładach penitencjarnych. Jeszcze nie zdarzył się w areszcie ktoś winny. Resocjalizuje się samych niewinnych.

Jeden passus Hofmana wart jest mszy. Mianowicie mówi w liczbie mnogiej: Kupiśmy bilety lotnicze, złożyliśmy wniosek o pieniądze na podróż samochodem, bo to jest standard w Sejmie. I - achtung! achtung! - "to pozwala na elastyczne decydowanie o terminie podróży".

Domyślam się, że Hofman elastycznie w Madrycie ustalał termin obrad ciała politycznego, do którego tak elastycznie doleciał tanimi liniami lotnicznymi.

I - achtung! achtung! - byłe usta prezesa elastycznie na głównym placu Madrytu pochłaniały alkohol, aby elastycznie chwiać się z wrażeń promilowych.

Elastyczny Hofman z elastycznimi ustami. Czekamy na wywiad braci Karnowskich z elastycznym Girzyńskim. Moralność elastyczna jest jak guma. Nie napiszę do czego guma, bo Hofman już dał popis wsadem własnym. Elastycznym.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz