niedziela, 31 maja 2015

Bałwochwalstwo inicjatywy "Uczciwe Media"


Andrzej Duda jeszcze nie zaczął urzędowania jako prezydent RP, a już ma obrońców, którzy uważają, że jest znieważany przez media mainstreamowe.

Powstała inicjatywa "Uczciwe Media", która m.in. oświadcza:

"Nie możemy patrzeć bezczynnie, jak nowy prezydent jest znieważany przez media" - itd. piszą Marcin Wolski, Maciej Pawlicki, Jan Pietrzak, Piotr Gliński i inni.

Duda prezydentem będzie za dwa miesiące, obecnie jest elektem. Trzeba nie potrafić czytać, oglądać, słuchać, aby móc stwierdzić, że "nie możemy patrzeć..."

Albo za dużo czytają siebie wyżej wymienieni i bałwochwalstwo uznają za normę. A takie bałwochwalstwo in spe jest chorobą.

Inicjatywa zatem winna nazywać się zupełnie inaczej, np."Bałwochwalcze Media". Nie ma bałwochwalstwa Dudy, jest atak na niego.

Duda podlega krytyce, jak każdy polityk. Zwłaszcza on, który obiecał wyborcom ponad możliwości budżetu Polski. Jak z tego wybrnie? - oto jest pytanie. A nie bałwochalstwo nieudanych publicystów powinno interesować publikę. Z takich przywar bałwanów można się wyleczyć na terapiach psychoanalitycznych.

Bo to jest impotencja rozumu, brak umiaru, mocium Wolski, Pawlicki, Pietrzak i Gliński.

Więcej >>> 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz