niedziela, 20 października 2013

Abp Michalik drąży złotą żyłę swoich inspiracji: seks i dzieci


Abp Józef Michalik trafił na złotą żyłę inspiracji swoich kazań (przemówień): seks i dzieci. Co zsumowane daje pedofilię.

Hierarcha Kk (nie mylić z Kodeksem karnym, acz pedofilia ma w nim artykuły) chce dzieci pozbawiać wiedzy o seksie, przygotowania do ekspresji biologicznej (naturalnej): "Ta wiedza jest dla dziecka niepotrzebna i pozbawia je wstydu".

Abp Michalik może nie ma wiedzy, iż nie każde dziecko w przyszłości będzie kapłanem i ta wiedza ze względu na celibat będzie mu niepotrzebna.

A jeżeli nie każde dziecko jest kapłanem in spe, to może ta wiedza jest mu potrzebna, aby w swoim życiu przedwcześnie nie zrobić takiego rumoru, że w dalszym vitae się nie pozbiera, choćby ciążą w okresie nastoletnim.

A może jest tak, iż duchowni, którym nie udostępniono tej wiedzy "niepotrzebnej i pozbawiającej wstydu" dopuszczają się takich aktów, jak znani arcybiskupowi pasterze-pedofile.

Jeżeli abp Michalik nie posiadł jako dziecko wiedzy "niepotrzebnej i pozbawiającej wstydu", a potem jako kapłan tym bardziej, bowiem obowiązuje go celibat, to skąd ma wiedzę o niepotrzebności i wstydzie?

Abp Michalik jak do tej pory nie podał źródeł swojej wiedzy o niepotrzebności wiedzy. Enigmatyczne "prawo boskie" i "boża wiedza" kończą się dla nas posiadających tę wiedzę "niepotrzebną i pozbawiającą wstydu" na Apokalipsie św. Jana.

Księga z Patmos liczy blisko 2 tys. lat. I wiedza nasza, acz nie arcybiskupa, zrobiła krok naprzód. Choćby wiemy, że świat (Ziemia) jednak się kręci, a św. Jan sądził, że na naszym płaskim Padole Łez dojdzie do Armagedonu.

Wiedza abp. Michalika, który nie wiadomo skąd ma wiedzę o "niepotrzebności i wstydzie" jest sprzed Armagedonu św. Jana, zatrzymała się 2 tys. lat temu.

Może dlatego abp Michalik wygłasza kazania w todze (ubiorze sprzed 2 tys. lat), a my dzisiaj chodzimy w dżinsach, sztruksach, etc.

Coś mi się widzi, że abp Michalik jest z nie naszej epoki. A jego rojenia o wiedzy "niepotrzebnej i pozbawiającej wstydu" to jakieś fantasy. Gatunek narracji cokolwiek lekki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz