sobota, 26 listopada 2016

Ucinanie Macierewiczowi głów kłamstwa, które odrastają mu jak potworowi. Zespół PO do odkłamywania wiceszefa PiS


Mediom umknęła kapitalna sprawa, mianowicie w piątek odbyło się pierwsze posiedzenia powołanego przez Platformę Obywatelską zespołu smoleńskiego, którego celem jest odkłamywanie Antoniego Macierewicza.

Nie piszę kłamstw, półprawd, mapipulacji, ale piszę odkłamywanie Macierewicza, Wiceprezes PiS Macierewicz jest upostaciowieniem kłamstwa.

Gdyby przeprowadzono test psychologiczny z rzeczami, rysunkami, zdjęciami i pytano, z czym się ci coś kojarzy, nasz mózg na zdjęcie Macierewicza ma skojarzenia: kłamstwo, Smoleńsk, obłuda, itd.

Wszystko, co pejoratywne, co złe moralnie: Macierewicz. Kiedyś w prostej dychotomii moralnej tacy osobnicy jak Macierewicz posłużyli do skonstruowania alegorii Piekła, a on sam może kojarzyć się z Lucyferem.

A może Macierewicz ma rogi na czole, a w spodniachi schowany ogon? Kto wie.

Zespół PO będzie odkłamywał Macierewicza w pięciu blokach tematycznych.

1. Przygotowanie do wizyty w Smoleńsku, jak ono przebiegało w Kancelarii Prezydenta, bo Lech Kaczyński stał na czele tej wizyty i był dysponentem lotu;

2. Sytuacja w 36. specpułku, wdrażanie zaleceń z raportu po katastrofie CASY w 2008 roku w Mirosławcu;

3. Organizacja lotu 10. kwietnia 2010, kwestia prognozy pogody, opóźnienie lotu i meldowanie Lechowi Kaczyńskiemu gotowości do lotu przez gen. Błasika, a nie dowódcy Tu-154 M kpt. Protasiuka. Jest to złamanie procedur;

4. Drobiazgowa analiza podejścia do lądowania. Co spowodowało złamanie przepisów zejścia poniżej bezpiecznej wysokości minimum decyzyjnego;

5. Odczyt z czarnych skrzynek, drobiazgowa analiza, odkłamanie fałszywych informacji o manipulowaniu odczytów.

Na czele tego zespołu odkłamania Macierewicza stoi poseł PO Marcin Kierwiński. Zauważmy, iż zespół PO nie chce badać przyczyn katastrofy, bo zostały one opisane bardzo dokładnie i fachowo przez zespół rządowy Jerzego Millera.

Zespól PO chce ukazać manipulacje Macierewicza i jakie konkretnie korzyści polityczne odnosili i odnoszą pisowcy wśród ciemnego ludu, czerni smoleńskiej.

Na pierwszym posiedzeniu obecny był Maciej Lasek, wiceszef zespołu rządowego, która zbadała klatastrofę smoleńską, a także do niedawna szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. To jest prawdziwy fachowiec.

Macierewicz dalej będzie bredził o zamachu i wybuchach, teraz jednak będzie napotykał natychmistową ripostę. Zdecydowanie trudniej w takiej sytuacji kłamać i manipulować, acz Macierewicz to smok o odrastających głowach zakłamania. Jedną utniesz, to odrastają mu kolejne główki fałszu.

Zespól PO oficjalnie nazywa się: parlamentarny zespół ds. badania przypadków manipulowania katastrofą smoleńską w celu osiągania korzyści politycznych.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz