wtorek, 4 listopada 2014

Gosiewski jak żył, to się nie zapowiadał na myśliciela politycznegoPrzemysław Gosiewski może zrobić konkurencję dla Lecha Kaczyńskiego. To nic, że nie żyją. Podobno żyje myśl polityczna Lecha Kaczyńskiego. Także o żyjącej myśli Gosiewskiego są przekonani jego rodzice.

Centrum Myśli Politycznej im. Gosiewskiego już ma adres siedziby: Kołaki Kościelne na Podlasiu. Gosiewscy liczą na premier Ewę Kopacz, która ponoć przyjaźniła się z politykiem PiS.

Ojciec Gosiewskiego robi za redaktora jakieś portalu plotkarskiego, bo mówi dla innego portalu prawicowego, że Ewa Kopacz przychodziła do mieszkania Przemka, wspólnie kawę pili i rozmawiali na tematy polityczne.

Możliwe, że Ewa Kopacz w tym układzie jest rozumiana, jako dysponentka myśli politycznej Gosiewskiego. My, publiczność raczej tej myśli nie znamy, gdyż Gosiewski chrząkał, jak prezes mu pozwolił.

Ale co my wiemy?

Jest już kalendarz, jak miałoby dojść do tego wiekopomnego zdarzenia dla polskiej myśli politycznej. Najpierw wystawa w Sejmie o myślicielu politycznym, a potem Kołaki Kościelne.

Jeszcze nie wypowiedział się w tej sprawie Jarosław Kaczyński, który przecież tego myśliciela zrobił szefem Zespołu Pracy Państwowej. Wszyscy wówczas się zastanawiali, kto w tym ZPP jest Wandą Wasilewską.

Kto by pomyślał, że Gosiewski taki myśliciel, jak żył, to się nie zapowiadał.

Więcej >>>

1 komentarz: