środa, 17 czerwca 2015

Dudapomoc: du du du da da da


Dzisiaj widać jak na dłoni, że Bronisław Komorowski musiał przegrać. Andrzej Duda to najzdolniejszy uczeń Jarosława Kaczyńskiego.

Ile prezes się natrudził, aby Platformę wysadzić z siodła. Jego projekt Alternatywy to próba rozgryzienia rządu Donalda Tuska, Ale Kaczyńskiemu nieodmiennie wychodziły Alternatywy 4.

I trafiło się ziarno prezesowi - Duda. Lepszy niż on sam. Alternatywy 4 nawet podwoił, a może potroił. Prezes tak się zagalopował, iż obiecał bilion zł na potrzeby Polaków, byle dorwać się do władzy i uczynić z Polski serial Alternatywy 4.

Duda jednak jest lepszy, jest alternatywą prezesa. "Polska w ruinie" i "Polacy w ruinie". Więc Duda (znaczy się jego sztab) wymyślili wszystkie popuilizmy (vox populi), np. Dudapomoc.

A ile było z tą pomocą szumu. Jak pisał Grabaż z Pidżama Porno: Du du du da da da. Dudapomoc działać miała niezależnie od wyników wyborów. Na czele postawiony został Janusz Wojciechowski, europoseł PiS, który w internecie piastuje miano z Barei - Jarząbek.

No i mamy. Elektem jest Duda, Dudapomoc nie działa. Jarząbka niespecjalnie znają w Brukseli, a za to pobiera tam godziwe apanaże, a Duda konstruuje inną alternatywę. Będzie wraz z Krzysztofem Szczerskim uczył Niemców moresu: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ani dzieci germanił..." Angela Merkel dostała 4 warunki, tj. alternatywy.

Nie wiem, ile sknoci alternatywa Kaczyńskiego, Duda. Jego następca będzie miał co naprawiać. Polacy ledwie wydobedą się na powierzchnię cywilizacji, zaraz ,muszą sobie zafundować jakiegoś Dudę. Czy zawsze musimy być tacy niedorzeczni, z alernatywy wzięci?

Disco polo: du du du da da da.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz