sobota, 1 października 2016

Hybryda Macierewicz ośmiesza Polskę w USA


Antoni Macierewicz przebywa z USA, właśnie dał wykład na Uniwersytecie Stanowym Rutgersa w New Jersey. Mówił o bezpieczeństwie narodowym i największych zagrożeniach dla Polski i świata.

Ale nie to jest ważne, lecz podjęcie na konferencji tematu katastrofy smoleńskiej, która wpisuje się w ciąg hybrydalny: wojna w Gruzji, inwazja na Ukrainę. A to znaczy, iż "Ruskie" zamachnęli się na Lecha Kaczyńskiego.

Macierewicz mówił o złamaniu prawa przez powołanie przez niego nowego składu Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (to tzw. eksperci Macierewicza):

"To bzdura. Albo ktoś źle przekazał tę informację, albo ktoś jest niespecjalnie zdrowy."

Mamy zatem dalszy ciąg chachmętu eksperckiego, bo ci ludzie nie są ekspertami. Jest to jawne złamanie prawa, które ma w konsekwencji służyć udowodnieniu, że Lech Kaczyński został zabity, "poległ".

Polska jest kompromitowana postaciami, jak Macierewicz. Taki ktoś nie powinien nigdy opuścić opłotków Tworek. A jeżeli udałby się w podróż zagraniczną, to tylko w kaftanie. Przed występami Macierewicza winnna być wygłoszona preambuła, żeby nie stukać się w czoło, nie jest on charakterystyczny dla polskiego rozumu.

Macierewicz jest w istocie mentalną hybrydą, działa na szkodę kraju. Z czyjego polecenia?

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz