wtorek, 11 października 2016

Pisowska Polska gnije poczynając od głów Kaczyńskiego i Macierewicza (caracale)


Za niezakupione caracale przyjdzie Polsce zapłacić. Śmigłowce bojowe będą droższe niż wynegocjowana cena. Nikt nie powinien być zdziwiony, bo do władzy dorwali się łamagi.

Za rozwiązanie WSI do dzisiaj budżet płaci, a Antoni Macierewicz wychodzi przed sitko i bredzi w swoim "smoleńskim" stylu. Nigdy nie było inaczej.

Trzeba ich wreszcie postawić przed sądem, niech bekną, niech Macierewicz zapłaci odsiadką, w celi będą wiedzieć, co z nim zrobić.

Beata Szydło nie jest zorientowana w niczym, niemniej niewiedza i brak kompetencji nie są usprawiedliwieniem.

Pomysł z powołaniem komisji semowej ds. caracali, ale także od bredni Macierewicza i plucia Kaczyńskiego jest właściwy. Obydwaj nieudacznicy psują Polskę, gnije nam kraj moralnie z powodu obecności w przestrzeni publicznej tych immoralistów.

Z caracalami to jeszcze nie koniec, bo PiS będzie je zastępował innymi śmigłowcami bojowymi w tym samym stylu łamagów. Wiele czynników w tej chwili się składa na to, że PiS będzie musiał utracić władzę.

Im wcześniej, tym lepiej, niemniej cena już jest wysoka i należy mieć scenariusz co po stajni Augiasza PiS, bo nie tylko łamagi winni stanąć przed Trybunałami Stanu i na zwykłych wokandach. Polaków trzeba uczyć, aby łamagom nie zawierzali swego życia.


Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz