niedziela, 9 października 2016

Kaczyńskiego oszkapianie. Szkapić to my, a nie nas, capisce?


Jarosław Kaczyński dla zachodniej prasy, w tym dla "La Repubblica", mówi to samo, co dla naszych prawicowych mediów.

Wszyscy są winni, tylko on ma "pomysła" dla Polski i Unii Europejskiej. Przy tym wykonuje swoje charki na KOD i Lecha Wałęsę, który był tylko dlatego liderem, iż "to było możliwe w ówczesnym specyficznym kontekście".

A dzisiaj to TW Bolek i "gorszy sort".


Zagranica z ust samego Kaczyńskiego dowiedziała się, że jest tylko zaprzańcem, który zabarykadował się na Nowogrodzkiej i robi po nogawkach, boi się rodaków, którzy na jego partię nie głosowali, a takich było 81%, a w tej chwili jest nawet więcej.

Projekt Kaczyńskiego państw narodowych w ogóle się nie uda. Ale Polacy pozwalając mu dłużej rządzić, doprowadzą do tego, że znajdziemy się na margisie Europpy i w konflikcie ze wszystkimi.

Daliście niedojdzie dojść do władzy - rodacy! - możecie zapłacić najwyższą cenę. Będzie seplenił o swoim bracie poległym i patriotyzmie, który w istocie jest słomą z butów jego własnego obuwia.

Europa dowiedziała się, jakie zło fundnęli sobie Polacy. Taki pożytek z tego wywiadu. Jeszcze w tym roku PiS będzie się cieszył mniejszym poparciem niż Nowoczesna i Platforma Obywatelska z osobna.

Szkapić to my, niedojrzały Kaczyński (jest w emerytalnym wieku, a został dzieciuchem mentalnym i intelektualnym), a nie nas! Capisce?

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz