czwartek, 20 października 2016

MON, ministerstwo kroków Monty Pythona


Oto mamy serial komediowy z ministerstwem kroków Monty Pythona, które dla niepoznaki nazywa się Ministerstwem Obrony Narodowej. Jednego dnia wyemitowano kilka odcinków. A jest dopiero połowa dnia, więc serial może mieć dalszy ciąg.

Twórczy jest Antoni Macierewicz i jego Misie.

Właśnie Misiu Misiewicz o imieniu Bartłomiej wrócił. Najpierw wiadomość strzeliła, jak z nagana, że szkoli oficerów na temat obrony terytorialnej. Można sobie wyobrazić miny oficerów na widok Misia.

Zaraz jednak ministerstwo kroków wypuściła komunikat, iż Misiewicz zajmuje się dezinformacją w ministerstwie. Można mniemać, że komunikat jest dziełemn Misiewicza, bo dezinformuje na swój temat.

Misiu musi być autorem kolejnej dezinformacji, iż będą ścigani z urzędu ci, którzy mają wiedzę na temat infomacji związanych z katastrofą smoleńską.

Ta dezinformacja dotyczy głośnego filmu na You Tube, który jest dostępny od 6 lat. ale nikt ministerstwa kroków o tym nie poinformował.

Serial komediowy. Podpowiem ministerstwu, iż poprzenicy w MON znali ten film na You Tube i nie poinfomowali Macierewicza, że może sobie obejrzeć, a nie snuć teorie helowo-wybuchowe.

Polska jest jedynym krajem na świecie, który nie posiada ministerstwa obrony, a w jego miejsce jest ministerstwo kroków Monty Pythona.

To się nazywa know-how. Jedyne na globie. Takich globusów mamy.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz