wtorek, 4 października 2016

Lewus Kaczyński, Misiewicz polskiej polityki, nie poprzez Tuska


Jarosław Kaczyński zapowiedział, że rząd, którym rządzi, nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję szefowania w Radzie Europejskiej.

Zdziwieni? Kaczyński nikogo nie poprzez na prestiżowe stanowisko, bo wszystkie są poza jego zasięgiem. Kaczyński gra na przegraną Tuska, na przegraną Polski.

Kaczyński gra na katastrofę. Tusk zostanie szefem Rady Europejskiej, ale brat Kataczyńskiego Lech w katastrofie zginął, teraz Kaczyński gra na katastrofę Polski.

Przeciwstawiają się temu Komisja Wenecka, Komisja Europejska, KOD i polskie kobiety w Czarnych Protestach.

Ale to my jesteśmy winni, że taki katastrofalny człowiek, który się boi kobiet (w łóżku i w życiu prywatnym), boi się Polaków protestujących i Polaków zwyłych, Kaczyński obudowuje się ochroną za milion złotych, których wszak nie zarobił, a jaki ma talent, można wyczytać w autobiografii, która pod względem pisarskim jest grafomanią, pozwoliliśmy temu zakompleksiałemu człowieczkowi tak urosnąć.

Polacy nie są pierwsi, którzy pozwolili na emancypację takim obrzempałom, dyktatorki to zawsze przeciętniacy, grafomani, tchórze, chodzące kompleksy.

I taki ktoś wyraża się o Polaku, który osiągnął sukces, o Tusku. Taki ktoś uwaliłby Curie-Skłodowską twierdząc, że pochodzi z najgorszego sortu. Mickiewicza, że pochodzi z resortu, itd...

Pluj twierdzi, że jego rząd nie poprze... Kaczyński jest Misiewiczem polityki, lewy umysł, lewe ręce, po prostu lewus.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz