sobota, 29 października 2016

Kaczyńskiego szajs smoleński ma być Narodowym Świętem Niepodległości


Jarosław Kaczyński swój szajs miesięcznic chce przekwalifikować na Narodowe Święto Niepodległości (powinienem pisać z małych liter).

11 listopada chce przenieść na 10 listopada, tak ten fajtłapa sobie umyślił. Chce ofermowatego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wprowadzić do panteonu bohaterów narodowych.

A Lech Kaczyński odpowiada za katastrofę smoleńską, za śmierć 96 ludzi, w tym siebie.

Czy Jarosław Kaczyński powinien odpowiadać pośrednio za katastrofę smoleńską? Na pewno psychicznie - tak! I to jest jego obrona - proponowanie szajsu smoleńskiego.

Gdybyśmy byli normalnym krajem, prokuratura winno przeprowqadzić śledztwo smoleńskie i w akcie oskarżenia zdefiniować Lecha Kaczyńskiego, jako winowajcy śmierci 96 ludzi.

Tak powinno być!

A prezes PiS nadaje się do kliniki psychiatrycznej, na kozetkę zdolnego psychoanalityka, a nie na plucie w sitko mikrofonu, bo on zawsze pluje.

Taki średniak jak Kaczyński zdobył taką władzę. Zrobił z Polski Psychiatrowo. Ależ daliśmy zrobić z siebie mały naród, oderwany od życia pacjent z Nowogrodzkiej otoczony ochroniarzami zmienia nawet datę Święta Niepodległości.Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz