niedziela, 23 października 2016

Macierewicz jako Kret Roku 2016, a nie patriota


Wg Antoniego Macierewicza praca patrioty jest cięższa niż górnika dołowego. Ale na górnika patriotę nie każdy się nadaje, bo musi być niczym Herkules.

Takim górniczym Herkulesem jest o. Tadeusz Rydzyk, "którego niezmordowana siła, pasja, energia, poświęcenie w służbie Bogu i ojczyźnie przekształciły Polskę..."

Największym górnikiem jest prezes: "brzemię, które wziął na siebie Jarosław Kaczyński, naprawdę jest brzemieniem cięzkim. wielkim".

Sam górnik Macierewicz został przez jakiegoś prof. Janusza Kaweckiego, znanego z tego, że przesiaduje w mediach o. Rydzyka, ale potrafi się górnikom wśliznąć bez mydła: "swoją służbę Polsce traktował ją i wciąż traktuje jako spełnienie długu wobec ojczyzny".

Górnik Macierewicz został Patriotą Roku 2016 przyznawaną przez przybudówki PiS. Bynajmniej nie jest to żart roku, ale Żart Dekady.

W zasadzie winienem wycofać się z tego górnictwa, bo Macierewicz to Kret, tak jak on kopie pod ojczyzną mógłby pozazdrościć mu niejeden wróg Polski.

Dzieki górnikowi Kaczyńskiemu Polska pod rządami PiS jest skłócona z całym demokratycznym Zachodem, kret Macierewicz osłabia siłę obronną kraju poprzez swój sabotaż - jak to jest z caracalami - ale też poprzez swoje ślepe na wiedzę kreciki Misiewiczów.

Śmieszne? Nie! To już zaczyna być tragedią, gdy Krety ogłaszają się Patriotami.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz