czwartek, 22 stycznia 2015

Korwin nareszcie należy do właściwej partii


Janusz Korwin-Mikke po licznych wędrówkach po swoich partiach, od UPR poczynając, może wreszcie poczuć się na swoim. Jest w partii KORWIN i członkom nie powinno się pomylić, kto jest prezesem.

Choć i w tej partii może nastąpić rozłam na KORWIN-MIKKE I WIPLER . Co będzie ukoronowaniem politycznych idei, spójnych z felietonami tego nieskomplikowanego prawicowego liberała. Co w głowie, to na języku.

Korwin-Mikke nie jest skomplikowanym człowiekiem, nie jest skomplikowanym politykiem, jest darwinistą politycznym i społecznym. Jak ty mnie nie zjesz, to ja zjem ciebie. Dlatego ma albo 1 proc. poparcia po 25 latach siłowania się z własną głową, albo niewiele więcej niż 5 proc., jak w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pre-partii KORWIN udało się osiągnąć wynik PSL-u z wyborów samorządowych. I tyle jego.

Korwin-Mikke do KOR nie należał, WIN był za wcześnie, dwie organizacje zbiegły się w jego nazwisku i nazwie partii. Ale nie w rozumie.

Korwin-Mikke z Wiplerem oprą partyjną sprawę o bufet i tyle będzie z politycznego gwinta. Prezes z wiceprezesem na razie tworzą ten nowy podmiot polityczny. Oby nam się, no to scool.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz