niedziela, 11 stycznia 2015

Owsiak i arcypolskie ancymonki


W ataku prawicy na Jerzego Owsiaka jest coś bardzo arcypolskiego, tradycyjnego. Jest to, co stale jest przez nas zaklinane, blokowane. To przez owo coś zawsze przegrywamy powstania, tracimy niepodległość, nie potrafimy współpracować z innymi i ze sobą.

I co najważniejsze, wcale nie jesteśmy indywidualistami. Jest w nas ogromne zakłamanie, że dojrzeliśmy do cywilizacji, że nie jesteśmy gorsi.

Właśnie to powoduje, że jeżeli wyrośnie ktoś nieprzeciętny, ktoś niestadardowy, właśnie indywidualista, potrafimy się zjednoczyć (w tym wypadku cała prawa strona), aż go zgnoimy, upodlimy, zetrzemy.

Owsiak gra z WOŚP już 23. rok. Impreza ogromna, obejmuje cały kraj, wszystkich Polaków, organizuje emocje - dobre i złe.

Z roku na rok Owsiak coraz bardziej przeszkadza, coraz bardziej zorganizowana jest nagonka na jego osobę i tę rzeszę młodych ludzi, w których tchnął piękną ideę. I wreszcie uda się tradycyjnie, arcypolsko go ustrzelić. Te pociski nienawiśći świszczą w przestrzeni publicznej, w internecie, coraz bardziej żwawo z rok na rok.

Przecież tego Owsiak nie wytrzyma. "Zabiją go". Czy tylko symbolicznie? Już zresztą widać, że ten odporny, żelazny człowiek nie wytrzymuje. Wyproszenie prawicowego dziennikarza z konferencji prasowej należało się, ale dawny Owsiak poradziłby sobie z jego obecnością. Przy czym prawicowi dziennikarze czegoś się nauczyli. W nekaniu są coraz lepsi, doskonalsi.

Owsiaka zabijają, ale też my dajemy go zabijać. Powie ktoś, że wszystko ma swój kres. Jakby Owsiak to przewidział, będzie ciągnął granie WOŚP o jeden dzień dłużej.

Arcypolsko zabijają Owsiaka, arcypolsko pozwalamy go zabijać. Znowu przegramy, znowu szmalcownicy są górą. Znowu donieśli, popluli, wydali stek złych emocji. A my pozwoliliśmy.

Nie czujmy się lepsi od Warzechów, Ziemkiewiczów. Oni są symbolicznymi terrorystami, ale my pozwalamy na to. Pozwalamy Owsiaka szantażować, oskarżać, zabijać psychicznie.

WOŚP to marka silniejsza niż Polska. Nie pozwólmy po arcypolsku zniszczyć WOŚP i Polski. Brońmy Polski, WOŚP, przed arcypolskimi ancymonkami.

Więcej >>>

3 komentarze:

 1. Oszust Owsiak przegrał prawomocnym wyrokiem sądu, ukradł 40 milionów złotych a robi z siebie bohatera.. ile karetek wylatuje w powietrze ze światełkiem do nieba? ile publicznych imprez w każdym polskim mieście spłacanych będzie z naszych podatków.. Jurek wozi się f-16 też za nasze pieniądze.. do edukuj się chłopie i potem pisz..

  OdpowiedzUsuń
 2. No to własnie Karolu Ziomber tą informacją wpisałeś się do grona nnienawistników, którzy obrzucających innych błotem.
  A może się przylepi ?
  A może byś tak podał datę i zarzuty tej sprawy sądowej ?
  Gdyby taka sprawa była to już nasi "pasterze" by dopilnowali by ta sprawę nagłośnić a Owsiaka zamknąć w więzieniu

  OdpowiedzUsuń
 3. http://kontrowersje.net/s_d_wyda_wyrok_dla_owsiaka_wszystkie_publikacje_matki_kurki_oparte_na_faktach ..Akurat byłem na udstoku zeszłego roku i słyszałem wypowiedz przenajświętszego Jurka o matce kurka.. kilkanaście inwektyw w jednym zdaniu a gadał ponad pół godziny.. tego w tvp nie zobaczysz..tak postępuje normalny człowiek? Przestań oglądać tvn bo ci do reszty mózg wyczyści :)

  OdpowiedzUsuń