środa, 23 września 2015

Duda i Szydło - skrajności pisowskie

Nie wchodzę w meritum uchodźców, bo naszym psim obowiązkiem, jest być Europejczykami, a nie wsiokami, ćmokami, itd. Ale oświadczenie kandydatki Kaczyńskiego, pani Szydło, iż decyzja Ewy Kopacz jest skandalem, świadczy, iż skandalem europejskim bedzie, gdy PiS obejmie w Polsce władzę.

W tej chwili mamy tylko skandaliki Andrzeja Dudy, a to zamieni się w skarżypytę na spotakniu z prezydentem Niemiec, a to polskim uchodźcom radzi, aby dalej byli uchodźcami w Wielkiej Brytanii.

Rzecznik rządu Cezary Tomczyk nazwał Szydło językiem Kaczyńskiego, iż jest "skrajnie niekompetentna".

Niedawno premier Ewa Kopacz zapraszała opozycję do rozmowy o uchodźcach. To co oni zrobili? Nie przyszli.

Tacy są skrajnie nieodpowiedzialni.

Następny michałek skrajnie niekompetentny. Andrzej Duda zaprasza minister MSW Teresę Piotrowską na rozmowy w sprawie uchodźców.

Przeczytaliście! To ktoś z ulicy - podobno drzwi Pałacu Prezydenckiego miały być zawsze otwarte - powinien wejść i poinformować "skrajnie niedoinformowanego" prezydenta, jakiego rządu Piotrowska jest ministrem.

Hm?

No, jakiego? Prezydencie! Jeśli czytasz ten wpis, to cię informuję, że minister podlega premierowi, a politykę kształtuje w tym wypadku Ewa Kopacz.

Powtórz prezydencie!

No, ale mamy skrajnie propisowskiego prezydenta. I jeszcze jedno prezydencie, jak mnie czytasz, to cię informuję, że to miejsce na tym padole łez to nie PiSlandia, tylko Polska. Skrajnie Polska.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz