poniedziałek, 14 grudnia 2015

Duda, patriota prezesa


Andrzej Duda doszczętnie niszczy autorytet głowy państwa. Po nim prezydenci nie będą prezydentami, ale chłopcami na posyłki.

Aby przypodobać się prezesowi swojej partii, Duda niszczy prawo, niszczy wizerunek najwyższego urzędu. Dla zwykłych ludzi prezydent to osoba, która sprzedaje się interesom własnej partii, a te są sprzeczne z prawem.

Sprzedajność ma jedno imię - najstarszej profesji świata.

Wydziały prawa dwóch najważniejszych uniwersytetów w kraju, w tym macierzysty Dudy, podjęły uchwałę w sprawie jego osoby - UW i UJ.

Wymowa uchwał jest taka, że Duda jest niegodny swego zawodu. Prawnik w takim wypadku zostaje wydalony ze związku prawniczego, nie może wypełniać zawodu prawnika.

A co z prezydentem? Może służyć narodowi, gdy postąpił wbrew jego interesom zapisanym w konstytucji, w umowie "małżeńskiej" z narodem?

Duda sprzedał interesy narodu zawarowane w konstytucji. Kiedyś sprzeniewierzającego nazywano prostym słowem: sprzedawczyk.

Duda nadaje się tylko na chałtury w Nowym Tomyślu? Czy Polacy tak bardzo się pomylili? Małżonek tak sprzedany, zdradzony, występuje przeciw drugiej połowie w sądzie, aby rozwiązać ten poniżający związek.

Polaków zatem czeka rozwiązanie umowy wyborczej z Dudą, zawartej przy urnie wyborczej. Duda też może podać się do dymisji, gdyż nie jest w stanie wypełnić obowiązków wobec narodu, tylko wobec prezesa.

Jeżeli bardziej zależy mu na prezesie, niech Duda rozwiąże swój związek z narodem i wyjdzie za Jarosława Kaczyńskiego, tym bardziej że prezes jest wolny. Duda nie jest patriotą Polski, tylko patriotą prezesa.

Więcej >>>

1 komentarz:

 1. Bo im trzeba tak "jak krowie na rowie"
  Jak się nie oszczędzało kiedyś w "Bezpiecznej Kasie"Jak nie inwestowało w "Amber Gold"
  Gdy nie uczestniczyło sie w rożnych "promocjach"Badaniach występach gdzie darmo rozdają garnczki samogotujace,cudowne magnetyczne uzdrawiacze i inne cuda na patyku.jak się nie uwierzyło Caritasowi,czy Rydzykom z całym spokojem można powiedzieć prezesowi
  "Ty se mów a ja zdrów" bo "po czynach was już poznaliśmy" Albo "łżesz jak pies" bo MY wiemy co knujecie.
  Bo zachowujecie się jak ten włamywacz idący"na robotę" i by zapewnić sobie bezkarność usuwa wpierw "ze swego terenu",psa stróżującego,ochronę, policje i sądy.
  Jeśli chcecie pozytywnych zmian, dla dobra nas wszystkich,zaprezentujcie je nam, w postaci PROJEKTÓW sejmowych rozstrzygnięć !.
  Wtedy zobaczymy czy są warte poparcia,kto je "zaskarży" i co powie Trybunał Konstytucyjny,
  Nic z góry,na wyrost i nic"na zapas".Nic " w ciemno!"
  Bo coś knujecie !! /a co, to widać/
  Wiec nie damy wam majstrować, przy "naszej sieci elektrycznej", naszego domu do której to chcecie podłączyć, wasze genialne urządzenia, wpierw usunąwszy ,z niej bezpieczniki a w dalszej kolejności "liczniki energii" bo nam wprowadzicie "abonament" by wszyscy płacili "po równo".
  Nie damy ,bo "my ludzie gorszego sortu" wiemy! Jesteśmy przekonani, ze to prowadzi do pożaru, podpalenia domu .Naszego, wspólnego !
  Wiec chcecie czy nie idiotom z PIS i jego "ciemnemu ludowi, co kupi wszystko" zmuszeni jesteśmy,wprost powiedzieć NIE Jeśli nie rozumiecie to wam "pojedziemy Lechem!" "Spieprzajcie dziady"

  OdpowiedzUsuń