piątek, 11 grudnia 2015

Tak zaczyna się wojna domowa wywołana przez PiS Kaczyńskiego


Rząd PiS pod premierem Beatą Szydło oświadczył Trybunałowi Konstytucyjnemu, że nie opublikuje jego wyroku z 3 grudnia w Dzienniku Ustaw. Tym samym jakoby wyroku nie było.

To jest tak, jakby przestępca poinformował władze sądzenia: pocałujta się, a ja robię, co chcę.

Rząd z namaszczenia Kaczyńskiego powiedział ponadto, że konstytucja RP została unieważniona.

W kraju obowiązuje ustrój sformułowany w statucie PiS.

A co nam zrobicie? - zdaje się mówić zza statutu swej partii prezes PiS. Będziecie manifestować z KOD-ami i innym społeczeństwem obywatelskim, rzucimy przeciw wam społeczeństwo pisowskie, tudzież rydzkowe, wszelakie kółka różańcowe, smoleńskie, krzyżowe, ćwiczone latami w karności i absurdaliach.

Do takich chwil Kaczyński przygotowywał się latami, wreszcie 25 października stało się.

Trochę pokręcą, pochachmęcą, bo trzeba ciemny pisowski lud trzymać za twarz, a KOD-y wszelkie chwyci się za pomocą fałszywych kont internetowych, na których "zamachną się na życie Kaczyńskiego".

Kaczyński wprowadzał absurdalną alternatywę wśród swojego ludu od lat, właśnie ją narzuca całej Polsce, narzyca Polkom i Polakom. A tyle podskoczycie!

To pachnie wojną domową!

Więcej >>>

2 komentarze:

  1. Jak by ktoś nie zauważył to KC PiS właśnie wprowadziło swój "stan wojenny". Póki co wojsko zostało wyprowadzone na ulice jedynie w wymiarze symbolicznym, jako "asysta honorowa". Żadne więc prawo, a tym bardziej Konstytucja RP, już nie obowiązuje. Obowiązują jedynie ustne rozkazy I sekretarza KC (panprezesa), przez "lud pisowski" (w tym panprezydenta i panią de nomine premier) przyjmowane jako "jedynie słuszne" dekrety. Na odcinek walki z Trybunałem Konstytucyjnym oddelegowano administratywistkę (mniemającą, że jest prawnikiem) niejaką Kempę. Beatka ogłosiła, że nie opublikuje orzeczenia TK... i co im zrobicie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety jezeli polityka PIS sie nie zmieni grozi nam wojna domowa... kilka lat temu slyszalem o proroctwie nigeryjskiego pastora ktory mowil aby modlic sie za Polske bo przyjdzie do nas powazny kryzys wewnetrzny, ten pastor przepowiedzial tez katastrofe samolotu w Smolensku.

    OdpowiedzUsuń