sobota, 12 grudnia 2015

Kaczyńskiemu należy się opieka zdrowotna ze strony Polaków


Jarosław Kaczyński w TV Republika podsumował 2 tygodnie rządów PiS. Resortowe dzieci bronią się w reducie Trybunału Konstytucyjnego.

Wyroku TK z 3 grudnia nie należy publikować. Zresztą prezes ma "pomysła" jak zmienić ten Trybunał na właściwy trybunał, czyli jakiś narodowy, bo TK przeszkadza w realizowaniu obietnic wyborczych PiS.

Ciekawy argument. Jak TK miałoby stanąć naprzeciw wypłat 500 zł na każde dziecko? Andrzej Rzepliński stanąłby przed kasą i biednym matkom odbierał szmal?

Wywiad z prezesem potwierdza, że jest on wyalienowany z rzeczywistości, przebywa z czterech ścianach gabinetu na Nowogrodzkiej i eskortowany jest na Wiejską przez bodygardów.

Takie luksusowe Tworki, siostra Ratched mu nie podskoczy, bo to on ją mianował.

Prezes też nie jest McMurphym, nie jest wodzem Brombdenem, ale tym młodym, któremu dostarczano panienkę, bo jest nieśmiały w stosunku do płci pięknej, całuje kobiety po rekach, lecz najbardziej prezes mi pasuje do tchórzliwego Dannego DeVito, który odwagi dostaje w styczności z dziennikarką TV Republika, a w portki robi na widok Moniki Olejnik.

Takie postaci jak prezes są szczególnie groźne, gdyż kierują nimi kompleksy, nazywane misją.

Prezes na oczach wszystkich Polaków demoluje Polskę. A jest to zaledwie początek.

Kaczyński ma plan wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej, słychąć to w tym wywiadzie. Najpierw skłócić z Niemcami, zarządać od nich reperacji za II wojnę światową.

Prezes Kaczyński nie jest zdrów na umyśle. Wywiad w TV Republika to zaledwie wstęp do rozmowy z prawdziwym lekarzem-dziennikrzem, który wydobyłby wszystkie schorzenia prezesa, wszystkie paranoje i schizofrenie.

Prezesowi to się należy. W ramach opieki zdrowotnej Polaków nad geniuszem. Prezesie przydyrdaj na własnych nogach na rozmowę z dziennikarzem z prawdziwego zdarzenia, a nie podróbkami. Złoto, a nie tombak.

Wyleczymy cię.

Więcej >>>

1 komentarz:

  1. Prezio będzie się prezentował tam, gdzie po główce pogłaszczą, przytulą i będą przytakiwać.
    Mieć pozostaje nadzieję, że nie zdoła wszystkiego zniszczyć. Tworki czy Lubliniec koło Częstochowy... Jest tyle miejsc by mógł poczuć się Napoleonem czy Marszałkiem...

    OdpowiedzUsuń