sobota, 19 grudnia 2015

Waszczykowski, nie działaj na szkodę Polski! Bartoszewski miał rację, toż to dyplomatołek


Wydawało się, że nikogo śmieszniejszego w dyplomacji niż Anna Fotyga, nasz kraj nie ma na stanie.

Nie! Są jeszcze bardziej niefortunni od niej, bardziej niedyplomatyczni. Takim jest aktualny szef MSZ Witold Waszczykowski.

Czego się nie dotknie, schrzani. Talent pisowski. W konkretnych przypadkach: antypolski.

PiS tak ma, bo taki ma aktyw partyjny. Potrafi tylko dbać o własne interesy, które często stoją w sprzeczności z interesami polskimi.

Nie wiem jak nazwać Waszczykowskiego? Antydyplomata, czy antyPolak?

Jego wynurzenia "intelektualne" dla "Super Expressu", iż jeden z czołowych polityków europejskich, Martin Schulz, szef Parlamentu Europejskiego, jest słabo wykształcony i skrajnym lewakiem, kwalifikują Waszyczkowskiego do antydyplomatów działających na szkodę kraju. Wybitny Władysław Bartoszewski nazywał podobnych duplomatołkami.

Czy PiS nie ma choć przeciętnych ludzi, którzy by nie wytwarzali nienawiści? Czy od Kaczyńskiego wszyscy zdolni Polacy uciekli i musi sięgać po taki antytalent dyplomatyczny, jak Waszczykowski?

W kraju niszczona jest demokracja, na zewnątrz rujnują obraz Polski, tacy antydyplomaci, jak Waszczykowski.

Dlaczego nas dotknęła taka zaraza, taka plaga egipska? PiS to przekleństwo dla kraju. Dżuma w średniowieczu pustoszyło Europę, dzisiaj PiS jak dżuma pustoszy Polskę. Dżuma i jej pojedyncze zarazki, jak Waszczykowski - bez wiedzy, bez talentu, bez charakteru. Bakteriofag dyplomatołek.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz