czwartek, 17 grudnia 2015

KOD w samo południe 19 grudnia


Komitet Obrony Demokracji (KOD) odświeża tradycję. W samo południe. Jak słynne plakaty "Solidarności" wzywające przy pomocy Gary Coopera, aby oczyścić miasto strachu z terroryzującego zła 4 czerwca 1989 roku.

A mamy zło, jeszcze nie takie, jak przed 4 czerwca 1989 roku, o podobnej jednak charakterystyce. Prezes Kaczyński ma wKODowane w swój rozum, w swoje retorykę, frazy "godne" Władysława Gomułki i innych mówców minionego reżimu. Ten sam sposób na demokrację wypatroszoną z demokracji.

Trzeba prezesa i PiS odKODować! Nie tyle nawrócić - bo czarne charaktery nie przechodzą na stronę Dobrej Mocy - ale przepędzić z życia publicznego.

Gary Cooper objawił się tak nieoczekiwanie, jak zwykli objawiać się odważni szeryfowie. Jeszcze miesiąc temu Mateusz Kijowski nikomu nie był znany.

A tu proszę, ma sposób, aby przepędzić terrorystów demokracji. Miasteczko zrzuca z siebie strach i staje naprzeciw potwora.

Taka spontaniczna odwaga musi zakończyć się sukcesem. 19 grudnia spotykamy się w samo południe. Przybywa miast, gdzie KOD będzie organizowało manifestacje. Lista jest uzupełniana. Najnowsza:


2 komentarze:

  1. Proponuję pokazywać to na forach, by dowiedziało się jak najwięcej Polaków zdegustowanych pisimi draństwami. Pozdrawia!M

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli nie będzie przeszkód ja będę w Katowicach. Trzeba być i pokazać Kaczorowi zwyczajnego fucka!

    OdpowiedzUsuń