niedziela, 27 grudnia 2015

Kaczyński, Brudziński, Migalski z Alternatywy 4

PiS ma plan przefasonowania Polski. Już w tej chwili Polska ma oblicze prezesa plującego na Polaków "gorszego sortu" i na zewnątrz - na Niemców, a tak naprawdę chodzi o Brukselę.

PiS ma plany zawłaszczenia Polski, zdegradowania do ligi środowoeuropejskiego banana. Nie może być inaczej, kiedy na czele stoi tak wyalienowany polityk, jak prezes Jarosław Kaczyński, a jego egzekutywą jest Joachim Brudziński, mentalnie kwalifikujący się na kierownika rzeźni.

Gdy PiS zdezawuuje Polskę, gdy zniszczy demokrację, zdemoluje społeczeństwo obywatelskie, w związku z tym słupki sondażowe spadną na twarz, weźmie się za propagowanie "alternatyw", tzw. kongresów programowych w terenie.

Owe "alternatywy" nie gromadziły nikogo ciekawego, lecz dawały asumpt do wciskania kitu, iż PiS prowadzi debaty, rozważa jakieś możliwości.

Zdaje się, że jedyną alternatywą dla Polaków z aspiracjami pozostanie być uchodźcą, nie da się żyć w państwie, w którym rządzi Kaczyński i jego rzeźnik Brudziński. A marionetki Beata Szydło i Andrzej Duda na przestrzeni kilku zdań udzielonych wywiadów potrafią wielokrotnie wykopyrtnąć logicznie.

Jak niezdolnych mamy polityków - pisowska selekcja negatywna - jest Marek Migalski, który prowadzi blog na portaliku 300polityka.pl. Tyle lat być w polityce, tyle zarobić i nie wziąć się za siebie, aby choć trochę poszerzyć wąziutkie horyzonty (w tym językowe), to tylko polscy "politycy" potrafią.

Rok 2015 jest jedną z najgorszych dat w historii kraju po 1989 roku, to cofka do PRL-u. To nie tylko Bareja, to przede wszystkim bajer. Bajerowszczyzna PiS.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz