wtorek, 3 maja 2016

Kaczyński przeznaczył nas na rozpirzenie


Zapowiedź przez Jarosława Kaczyński nowej konstytucji to testowanie obecnej, uchwalanie niekonstytucyjnych ustaw, nasili się to po odejściu w grudniu z Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzeja Rzeplińskiego. Ewentualnie PiS ogłosi referendum w 2019 roku, aby mobilizować swój elektorat w trakcie wyborów parlamentarnych, bo sondaże będą dla nich niekorzystne.

Kaczyński ma w tej chwili wszystkie bezprawne narzędzia, aby być autokratą. Można się zastanawiać, jak chce zniszczyć KOD, bo taka próba będzie podjęta. I to wcale nie delikatnie, ale w stylu pisowskim, włącznie z zaangażowanie Obrony Terutorialnej, tj. wszelkich ONR i nacjonalistyczno-faszystowskich organizacji. O tym mówił w swoim "flagowym" orędziu prezes PiS w Święto Flagi.

Nam pozostaje bronić demokracji, bronić Polski, bronić się przed katastrofą. Czy elektorat odejdzie na zapasowe lotnisko polityczne, tj. zawierzy PO, Nowoczesnej, lewicy, której praktycznie w tej chwili nie ma?


Bardzo smutno się czyta rozmowę w "Die Welt" z Andrzejem Wajdą, w której wybitny polski reżyser mówi o tym, co się obecnie dzieje, jakbyśmy żyli w czasach sprzed 1989 roku.

Czystość pisowska ma konsystencję czystości komuszej: ludzie PiS wyznaczani na konkretne stanowiska nie muszą i nie mają kwalifikacji, które nie mają żadnego znaczenia, ważna jest wierność.

A w PiS wierność to moralność. Taki jest Andrzej Duda, taka jest Beata Szydło i takim jest prezes stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim.

Prezes PiS we flagowym orędziu skierował nas na rozbicie Polski, opozycja będzie oskarżana o wybuchy na pokładzie.

Tym razem katastrofa będzie dotyczyła całej Polski. PiS nas rozpirzy! Takie dostaliśmy od Kaczyńskiego przeznaczenie.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz