wtorek, 10 maja 2016

Poseł PiS Szewczak dostał wzmożenia wieszania


Kibole warszawscy uderzyli w stół szubieniczny, od razu PiS i medialna psychoprawica się odezwali. W czasie meczu ligowego Legii z Piastem Gliwice kibole wywiesili transparent z treścią: "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice".

Ależ to ucieszyło kibola ekonomicznego, posła PiS, a przede wszystkim głównego ekonomisty niesławetnych SKOK-ów, Janusza Szewczaka.

Z tej uciechy Szewczak puścił taki smród mordercy i przede wszystkim niewiedzy, iż straszy wieszaniem jak targowiczan zdrajców na rynku warszawskim 9 maja 1794 roku w czasie insurekcji kościuszkowskiej.

Do nauki, pośle.

Targowica to odpowiednik dzisiejszego PiS, podobnie wpychali nas w łapska moskiewskie, wypychali z cywilizacji zachodniej. Konstytucję 3 maja napisali ludzie światli, którzy chcieli otwarcia na wartości zachodnie (dzisiaj: na Unię Europejską).

Targowica się powtarza. I dzisiaj odpowiednikiem Branickiego, czy też Szczęsnego Potockiego jest Jarosław Kaczyński. Przeprowadza Polskę z Zachodu na Wschód. Putin na Kremlu zaciera ręce z uciechy.

Ale mamy takich posłów, jak Szewczak, niewiele rozumiejących, ale świetnie czujących się przy korytach SKOK-ów, a teraz też Sejmu.

Podobnie zaczynają pisać o swoich morderczych skłonnościach prawicowe media. Niezależna podpisuje się rękami i nogami pod powszechnie znanym obrazkiem z wieszania. Chciałem przypomnieć, iż biskupów powieszono w liczbie pięciu. Może już ich więcej nie było na składzie.

Czyżby prawica powstawała z kolan przed klerem? Oczywiście, że nie. Szewczak! Najpierw wiedza, a jak się ją posiada, pokora i nie pisać bzdetów, bo świadczą, ile macie towarzyszu w rozumie.

Więcej >>>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz