środa, 11 maja 2016

Pani Szydło zatrzęsła swymi barchanami ze strachu


Beata Szydło, która wstąpiła do Unii Europejskiej w 1992 roku, a może w 1993, a teraz za jej sprawą będą chcieli nas z tej UE wyrzucić (nie jest to wielka przesada), pogroziła palcem, a następnie z niego wyssała.

Wyssała 340 mld zł, które jakoby znarnował rząd PO-PSL. Ciekawa jest charakterysta intelektualna prosto z magla pani Szydło (bo tak trzeba ją nazywać): "policzyć się nie da".

A te niepoliczenie to: "przez osiem lat nie obowiązywał program 500+". Dlaczego tylko przez osiem lat, a dlaczego nie od chwili wstąpienia do Unii Europejskiej, tj, od 1992, albo 93. To niemal ćwierć wieku, przez które nie obowiązywał program 500+.

A co z latami 2005-2007, gdy rządził PiS?

Czyżby pani Szydło skrytykowała premiera Jarosława Kaczyńskiego?

Unia Europejska też nie rozumie. Dlaczego nie przysyłała Komisji Europejskiej, albo Parlament Europejski nie podejmował rezolucji? Dlaczego przez osiem lat nie przyjeżdżała Komisja Wenecka?

Szydło też zapomniała, że nie tylko przez osiem lat nie było program 500+, ale nie było KOD. I o to chodzi.

Ten kabaret Szydło na mównicy z powodu KOD. To robienie wody z mózgu Polakom. Pani Szydło może nie wiedzieć, że robi wodę z mózgu, bo do tej pory zaprezentowała taką wartość swojego mózgu. KIepska na rozumie, jak w tym wystapieniu przygotowanym przez służby piarowskie.

Pani Szydło, mównica to nie magiel, to w tym ostatnim możesz pleść swoje dyrdymały. Ale strach barchany obleciał pani Szydło. Ot, co.

Więcej >>>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz