poniedziałek, 16 maja 2016

Kaczyński zapowiada bezsensowne spotkanie w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, który jest ostatecznie zdemolowany


Ciekawy człowiek powiedział: "przed chwilą otrzymałem" zaproszenie od marszałka Marka Kuchcińskiego na "spotkanie z tego cyklu". "Chodzi o sprawy Trybunału Konstytucyjnego".

Tak pokrętnie ciekawy człowiek, specjalista od "elementów animalnych, najgorszego sortu" i innych plunięć, natychmiast poinformował publikę.

Dlaczego nie zrobił tego Kuchciński? Bo to niemota, która nie potrafi prowadzić posiedzeń sejmu, do tej pory nie wystąpił na żadnej konferencji prasowej, a dziennikarzy unika, bo nie potrafi sklecić sensownego zdania.

Kaczyński więc spotka się we wtorek z Pawłem Kukizem, którego ogra, jak zechce. Opozycja dzień później w tej samej sprawie będzie tokować na próżno.

Bo Trybunał Konstytucyjny już jest zniszczony, zdemolowany. To zasługa tego "ciekawego człowieka". Takiego psuja nie mieliśmy po 1989 roku. Na oczach wszystkich Polaków Kaczyński sknocił nam demokrację. Jak szarańcza.

A my bezsilnie patrzymy, jak on to robi. Ustrój państwa stacza nam się w reżim autokratyczny.

Nie od rzeczy jest namysł normalnych Polaków, jak Kaczyńskiego odsynąć od władzy. Polska jest wewnętrznie zszargana, wizerunek na świecie i w Europie zniszczony, a prezes wychodzi przed kamery i plecie bez skrępowania swoje krętactwa.

Marek Migalski ma rację, iż "wszystko to każe zastanowić się, czy mamy do czynienia z człowiekiem zdrowym psychicznie".

Zastępca Kaczyńskiego Antoni Macierewicz został nazwany "świrem" przez Radosława Sikorskiego. Tacy rządzą nami pacjenci.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz