niedziela, 1 maja 2016

PiS eksterminuje prawo w PolsceGroteska jest fascynująca, ale ludzie groteskowi - nie. Groteska opowiada o krzywiznach, ale krzywy człowiek jest tylko krzywy. Taka wieża w Pizie bez wdzięku zabytku.

Nowy projekt pisowski w sprawie Trybunału Konstutycyjnego już na początku leży. Ponoć "jest propozycją z ustępstwami".

Tak może twierdzić krzywa partia i jej krzywi politycy (złamańcy, połamańcy). Trybunał Konstytucyjny został przez PiS zdemolowany, a Andrzej Duda (najbardziej złamany prezydent w historii Polski) podpisał tę demolkę.

Tę nową propozycję w sprawie demolki ujął prof. Ryszard Bugaj: "Ustawa naprawcza faktycznie eliminuje TK z porządku prawnego".

Eksterminacja prawa w Polsce.

Tak wygląda naprawa PiS, czego się nie dotkną - katastrofa. Czy Polacy zgodzą się, aby zafundowano im w każdej dziedzinie katastrofę?

I taki krzywy dziennikarz, jak wieża w Pizie bez wdzięku zabytku - Marek Magierowski (rzecznik złamanego Dudy) twierdzi, że nowa propozycja w sprawie TK jest "testem dla opozycji".

Tak! Jest testem i od razu opozycja ten test zdała. Zaśmiała się z groteski PiS, Dudy i takiego groteskowego Magierowskiego.

Mrożek w grobie przewraca się na drugi bok. Bolszewia została zabalsamowana, jak Lenin, a teraz straszy w Polsce jako PiS.

Groteska krąży nad Polską.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz