środa, 27 stycznia 2016

Szemrany Ziobro zaostrza kodeks karny. Populizm i urojenia PiS


PiS jest skazane na igrzyska fundowane przez takich szemranych "cesarzy", jak Zbigniew Ziobro. Wyborcy zaczęli się odwracać od partii Kaczyńskiego, będzie się nasilać ta "emigracja" sympatii politycznych.

Jak wstrzymać uchodźców do innych partii? Populistycznym rozdawnictwem nie swoich dziengów. 500 zł na dziecko szybko okaże się, iż to mało.

Szybko tez okaże się, że życie drożeje. Bo podatki uderzą po kieszeniach najbiedniejszych poprzez wyższe ceny w supermarketach, w Biedronce i Lidlu.

Trzeba więc sadzać tych, którym się powiodło, ale noga pośliznęła. I drobnych przestępców, znajomych z podwórka.

Fałszywe bezpieczeństwo - to populizm, za który się płaci urojeniami.

PiS wraca do korzeni zaostrzenie kodeksu karnego i do haseł Lecha Kaczyńskiego z czasów rządu Jerzego Buzka, które są fundamentem tej partii.

Magister prawa Zbigniew Ziobro poniesie w ciemny lud kaganek swego zamordyzmu. Nie on jednak zapłaci za areszty wydobywcze i najścia przed szóstą rano po przegranych procesach w Trybunale w Strasburgu.

Zapłaci państwo za takich szemranych osobników, jak Ziobro, Macierewicz, Kamiński.

Najważniejsze igrzyska jeszcze przed nami. Igrzyska smoleńskie, na których sądzony będzie zapewne Donald Tusk. Prezes Kaczyński czeka na lepszą okazję. Na większy odpływ elektoratu od PiS i ewentualne wykluczenie Polski ze stefy Schengen, albo UE.

Nie mają pomysłu na Polskę, mają za to misję utytłania Polski w prawie pisanym na kolanie, w bezprawiu.

Więcej >>> 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz