wtorek, 12 stycznia 2016

Waszczykowski, fatalny sort polityka


Witold Waszczykowski należy do tego gorszego sortu polityków, których nie pokazuje się w kampanii wyborczej, bo wstyd przed wyborcami, a przede wszystkim mogliby nie zagłosować na tak marną zmianę.

PiS jednak złamał umowę z wyborcami. W istocie delegitymizował swoją władzę, bo ani nie było w kampanii nic o Antonim Macierewiczu, niewiele o Zbigniewie Ziobrze.

A wręcz przeciwnie takiego Macierewicza przykryto Jarosławem Gowinem. Gowin pokrył Macierewicza w asyście Beaty Szydło. Warto byłoby przypomnieć tę konferencję prasową z kampanii wyborczej. Takie dymanie wyborcze.

Wyszła z tego fatalna zmiana kiepskiego sortu polityków. Wracając do Waszczykowskiego, to jest reprezentant sortu z czasów przednowoczesnych, kiedy nie tolerowano cyklistów i wegetarian. Waszczykowski to uniwersalny sort innego jeszcze rodzaju, który kiedyś Władysław Bartoszewski nazwał dyplomatołkami.

Waszczykowski zarzuca niemieckim politykom "antypolskie wypowiedzi". Przeciwnie - marny sorcie Waszczykowski - to są wypowiedzi filopolonijne, w trosce o Polaków, acz są wypowiedziami antypisowskimi.

Partia PiS - zrzeszająca gorszy sort polityczny - nie jest tożsama z polskością, bo ta polskość przez prezesa ,marnego sortu politycznego została nazwana gestapo.

To są dopiero antypolskie wypowiedzi, panie sortowy Waszczykowski. Wezwij do ministerstwa na dywanik prezesa PiS, a następnie daj konferencję prasową i niech się kaja za "antypolskie wypowiedzi".

Ale mamy taki sort, jak Waszczykowski.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz