wtorek, 12 lipca 2016

KOD jest zastraszany


Wielkość człowieka rośnie wraz z wielkością dobra sprawy. Kiedyś taką wielkością wykazał się Lech Wałęsa.

Dzisiaj jest nim lider KOD Mateusz Kijowski. On naprawdę rośnie i dorasta do wielkości: do Polski.

Nie jest to żadna laurka. Kijowski powtarza gesty "Solidarności". Już jest świetnym mówcą, trudne treści potrafi przekuć na zrozumiały przekaz.

KOD wraz ze swoim liderem wyznaje reguły praworządności, to jest obywatelskiego nieposłuszeństwa, siła demokracji. I o to walczy KOD.

Kijowski wystąpił w #RZECZoPOLITYCE, gdzie mówił o szczycie NATO, przede wszystkim o słowach Baracka Obamy, które niestety nie zostały zrozumiane przez Andrzeja Dudę, a w konsekwencji przez Jarosława Kaczyńskiego.

PiS dalej brnie w swój fałsz. A to wróży niedobrze Polsce.

Naprawdę powstaje podejrzenie. Na kogo korzyść działa PiS,a konkretnie prezes? Bo nie na korzyść Polski.

Nie wątpię, iż po szczycie NATO i po wyjeździe papieża Franciszka z Polski rozpocznie się jeszcze większe zastraszanie, a nawet prześladowanie przeciwników PiS (przeciwników praworządnej Polski).

Dzisiaj KOD-owcy są zastraszani. Coraz więcej istnieje na to dowodów. O tym też mówił Kijowski w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem.

Spokojnie! Poeta pamięta, spisane będą wasze czyny. Kaczyński, który krzywdzisz Polaków!

Więcej >>>

1 komentarz:

  1. Lider KOD-u wyznaje reguły praworządności? Plujący w twarz podatnikom przestępca, który wyrokiem alimentacyjnym wyciera sobie tylną część ciała? To jest praworządność? Rzeczywiście jesteś q..wa, jak Kijowski

    OdpowiedzUsuń