czwartek, 28 lipca 2016

Tytani PiS: Szymański i Czarnecki. Referenci


Skąd w PiS znajdują takiej postury intelektualnej Herkulesów, jak Konrad Szymański? To tytan znany tylko swojej mitologii.

Otóż ten tytan orzekł, że "Komisja Europejska nie dostrzegła wyraźnej poprawy wokół Trybunału Konstytucyjnego". No i powiedział.

Szymański to jakiś referent z gminy pod Rzeszowem, bo tam PiS rządzi.

Po takich referentach trzeba będzie Polske sprzątać. Acz nie dziwię mu się. Za beztalencie zgarniać grube tysiące. Szkoda, że nie przeszły podwyżki, które już były zakplepane.

Referencie Herkulesie, tytanie Szymański, poprawę to ty masz w portfelu, a powinieneś być na bezrobociu, nie tylko z powodu marnych walorów intelektualnych, ale przede wszystkim charakterologicznych.

Trybunał Konstytucyjny zepsuł twój prezes Katastrofa Kaczyński (Jarosław).


Jeszcze lepszy był Ryszard Czarnecki, który wygląda, jak wygląda. Otóż ten tytan po ogłoszeniu postanowienia przez Komisję Europejską rzekł :"Niech zainstalują alkomaty przed swoją siedzibą".

Co o takich tytanach powiedzieć? Czego się naćpali? Czegokolwiek sie najarali, to tacy ludzie nigdy nie powinni zaistnieć w przestrzeni publicznej. W polskiej przestrzeni, w sowieckiej - owszem, to ich proweniencja.

Takich ludzi się wymiata. Na szyfelkę i na śmietnik! Bez pojęcia o profesjonalizmie, polskości, honorze i bez krzty talentów!

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz