środa, 27 lipca 2016

PiSlandia - chory człowiek Europy dostał 3 miesiące na wyzdrowienie. Takie L4


Komisja Europejska w stosunku do chorego człowieka Europy PiSlandii wdraża drugi etap kontroli praworządności. Choć wiceszef KE Frans Timmerman powiedział, że PiS jest na dobrej drodze, to jednak jest to li tylko językiem dyplomatycznym.

Timmermans wymienił wszystkie zalecenia Komisji Weneckiej, które nie zostały przez PiS spełnione. Mianowicie nie opublikowano wyroku TK z 9 marca o niezgodności z Konstytucją poprzedniej ustawy naprawczej TK.

Czyli tym samym najnowsza ustawa jest jeszcze bardziej niezgodna z Konstytucją.

Po to PiS produkuje bubel ustrojowy, aby przykryć poprzedni bubel. Jest to po prostu bublowanie. Bublem ludzkim i politycznym jest prezes Jarosław Kaczyński i choćby nałożył kapelusz i wszedł na taboret pozostanie bublem.

Komisja domaga się też zaprzysiężenia 3 sędziów desygnowanych do TK przez Sejm poprzedniej kadencji.

PiS dostał czas trzech miesięcy. Buble mogliby postąpić bardzo prosto, odwołać to, co schrzanili. Lecz czy stać Bubel do przyznania się, że jest bublem?

To jest zagwozdka psychologiczna, która niedawna dała o sobie znać w przemówieniu Kaczyńskiego, iż PiS będzie stał na straży bezprawia.

Wymknęła mu się prawda? Psychologia twardo w tych okolicznościach twierdzi: co masz powiedzieć, powiesz, bo natura sama wyrzuci z ciebie.

Czy PiS zastosuje się do tego, wszak wystarczy jedna noc, nie potrzeba 3 miesięcy? Nie! Będzie w kraju zaprowadzane bezprawie.

PiS dostał L4 - zwolnienie na 3 miesiące.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz