niedziela, 25 września 2016

Hofman i Cejrowski - kopnięte chłopaki


Nie zasługujący na nic więcej, niż potępienie Patryk Jaki może odetchnąć, jego twarz na okładce "Newsweeka" obok Bartłomieja Misiewicza nie widnieje w ostatnim numerze popularnego tygodnika.

Misiewicz nie spada z zainteresowania mediów, tj. nie spada kumoterstwo i nepotyzm PiS, ale Jaki zostaje wymieniony na rzeczywistego rekina PiS, byłego rzecznika tejh partii Adama Hofmana.

Hofman, gdzie mógł, utykał swoich znajomków i pociotków, iż Jarosław Kaczyński wkurzył się, bo to on zawłaszcza Polskę, chce zrobić kraj kaczystowski, a nie ma być hofmanowski.

Prezes na ludzi Hofmana w spółkach skarbu państwa nasłał Mariusza Kamińskiego (tego, no wiecie, z wyrokiem 3 lat do odsiadki).

I będzie się działo. Polską rządzi taka właśnie partia o strukturach zbliżonych do mafii, co zredefiniował Norman Davies - z sekty na mściwy gang.

Hofman może nawet zaliczyć sankcje prokuratorskie. Będzie jednak sypał, wszak ma na Kaczyńskiego papiery, był u żłoba i takiego wulgarnego Brudzińskiego może wepchnąć w dziurkę od klucza w drzwiach pokoju prezesa.

Jest nadzieja, że dowiemy się, jak PiS kręcił lody.


Tygodnik prawicowy "Do Rzeczy" ma na okładce słabiutkiego intelektualnie Cejrowskiego, który od rzeczy ględzi, iż "żołnierze wyklęci zwalczaliby KOD".

Widać, jak Cejrowski nie uczony w polskiej historii. Ale takie tłuczki otwierają dzioby, aby pokazać próchnicę swego mózgu.

Naucz się podstaw narracji. Bo z tego wynika, iż PiS jest jak owi żołnierze wyklęci, którzy z desperacji i pomyłek swoich dowódców walczyli nie wiadomo, o co.

PiS zaś to tchórzliwe postaci i byliby w czasach żołnierzy wyklętych, jak Piotrowicz, funkcjonariuszami reżimu. Pamiętacie kapitalny film "Kazimierza Kutza "Pułkownik Kwiatkowski"?

Tym Jajecem byłby wówczas Cejrowski. Bo to uniwersalny gamoń. A Łupaszka takiego zasadziłby kopa Cejrowskiemu, że odjęłoby mu mowę na zawsze. Acz Cejrowski nie mówi, a bredzi, jakby zawartość tylniej części ciała wybiła mu mózg.

Takiego kopa dostał Cejorwski, taki kop czeka Hofmana. Kopnięte chłopaki.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz