wtorek, 6 września 2016

Ziobro oddaj mandat i stosuj prawo! Smoleński gniot


Wniosek Platformy Obywatelskiej o rozwiązanie ONR jest logiczny, a w przyszłości - gdyby Zbigniew Ziobro nie nadał mu biegu prawnego - będzie oskarżeniem przeciw prokuratorowi generalnemu i ministrowi sprawiedliwości, a także przeciw władzy PiS.

Bo prędzej, czy później ONR uderzy. To jest pięść PiS, która na razie wygraża i turbuje. Taki motłoch  ma w genach wspisane - uderzy.

ONR ma na sumieniu nie tylko groźby, popychania i plwanie pod gdańską bazyliką, ale też w innych miejscach protestu KOD.

Znam przynajmniej jeden przypadek, gdy narodowcy weszli przed manifestujący KOD i tylko spokój tych ostatnich nie doprowadził do groźnych ekscesów.

Ale to minie, bo ONR ma przyzwolenie PiS. Nie mam dowodu, że działają za umową pisowców, ale wiele świadczy, że tak jest. Dowody to tylko kwestia czasu.


Ponadto PO i Nowoczesna składają inny wniosek do marszałka Sejmu o wygaszenie mandatu poselskiego Ziobry, który nie powinien łączyć funkcji prokuratora i posła.

Tak chce prawo. Lecz mamy obowiązujące bezprawie. A może Marek Kuchciński zechce respektować literę i ducha prawa? Co? Wiem, że to banialuka.

Odnotowuję premierę "Smoleńska".


I słowa  recenzentki portalu gazeta.pl, Wiktorii Beczek o fabule: "Rosjanie są pijani, dziennikarze cyniczni, a ekspercu sprawiają wrażenie szalonych".

Mam więc trzy pytania:

a) czy chodzi też o gen. Andrzeja Błasika (pijaństwo),

b) czy Sakiewicz jest bardziej cyniczny od braci Karnowskich,

c) Binienda i pozostali eksperci (nie zawsze pamiętam ich nazwiska) mają żólte papiery?

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz