wtorek, 20 września 2016

Sikorski z kolejną wpływową posadą


Jakichkolwiek przedstawicieli obecnej władzy porówna się z poprzednikami, obecni prezentują się marnie, by nie rzec - nikczemnie.

PiS to formacja nieżywych schabów. Nieprzypadkowo odwołuję się do tego porównania i nazwt zespołu. Martwe umysły, martwe komptencje, dlatego, że tylko tacy mogą zostać asymilowani do partii przez prezesa Kaczyńskiego, a ten z kolei ma martwą, wyizolowaną inteligencję.

Kaczyńskiego umysł i emocje aktywują się, gdy popluje najgorszym sortem tudzież elementem animalnym.

Piszę to z powodu wieści o Radosławie Sikorskim, który dostał kolejną posadę w firmie, gdzie Misiewicz, bądź Witold Waszczykowski, mogliby pod drzwiami wchodzącym czyścić buty.

Sikorski będzie starszym doradcą w globalnym think tanku Eurasia Group. Firma o ogromnym wpływach ze względu na pracujących w niej fachowców.

W tym zestawieniu Waszczykowski to kot z think tanku prezesa mieszczącego się w kuwecie na Żoliborzu.

Waszczykowski jest marnym dyplomatą, który został wykluczony z poważnych zewnętrznych gremiów, tym samym Polska została zdegradowana, wyautowana z decyzyjności nie tylko w Unii Europejskiej.

Co mamy zrobić, aby tych nieszczęśników odsunąć od władzy, demolują kraj, niszczą sferę publiczną i knują. Tylko to potrafią - zafajdani hakowicze.

Więcej >>>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz