środa, 14 września 2016

Ksenofob Gowin powiedział, że w Polsce nie ma ksenofobii


Jarosław Gowin nie jest ksenofobem? Proszę przeczytać jego wypowiedzi o uchodźcach. Klasyka ksenofobiczna.

Proszę przeczytać jego wypowiedzi o Kościele katolickim. Klasyka ksenofobiczna, wszak takim jest Kościół zatrzaśnięty przed rozumem.

W wypadku Kościoła możemy mówić jeszcze o antyhumanutaryźmie. Polski Kościół jest antyludzki. Kościół nad Wisłą występuje tylko w interesie własnym, bo jest interesem funkcjonariuszy tej instytucji, kleru, a Gowin wpisuje się w tę służbę wsobności.

Gowin podobne ma myślenie o polityce. Ksenofobiczne. Nie jest konserwatystą, bo niewiele rozumie z konserwatyzmu. Gowin reprezentuje zacofanie, a przede wszystkim niedouczenie.

Jest wykładowcą? To mamy jasność, dlaczego taki niski poziom reprezentuje szkonictwo polskie, gdy wykłada Gowin.

Ze zdań Gowina proszę wyłowić słowo, które jest prawdziwe w polu semantycznym, które zakreślił Gowin: "Pijany opryszek, albo idiota, uderzył mówiącego po niemiecku".

Opryszek nie dotyczy tego, który jest oprychem sensu ulicznego. Są opryszki, które zachowują się nieprzystojnie w sferze publicznej. Do takich należy sponsor Gowina, prezes Kaczyński.

Gowin nie jest opryszkiem, jest niezgułą, jest niewyraźny, niedokończony, rozmyty, a w przedmiotach, o których się często wyraża - polityka, religia - jest niedouczony.

Jaka więc polska polityka ma być, gdy Gowin jest aktualnie wicepremierem? Bylejaka, ksenofobiczna, nieproceduralna.

Ksenofob nie potrafi zmierzyć się z ksenofobią, bo to wymaga dużego wysiłku intelektualnego i charakterologicznego. Wymaga przczytania iluś książek, wartościowych pozycji.

A w charakterze trzeba mieć sporo z wychowania w chrześcijaństwie, a nie kłamać, łazić po mediach i mówić, że jest się chrześcijaninem.

Gowin to polski katolik. A takie wynaturzenie występuje w stanie naturalnym tylko nad Wisłą. To nie jest natura człowieka, to zdeformowana natura niektórych Polaków.

W więzieniu siedzą sami niewinni, w pisowskiej Polsce nie ma ksenofobów. Więc - Polska pisowska jest więzieniem.


Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz