piątek, 8 kwietnia 2016

Przywódcą Szydło jest Kaczyński. Niech wreszcie konstytucja PiS zostanie spisana


Czy nam się podoba, czy nie, w Polsce mamy nowy ustrój polityczny. Nie ten zapisany w Konstytucji RP, bo ona została unieważniona poprzez działania rządu i Andrzeja Dudy.

W kraju obowiązuje niepisana konstytucja PiS, do której najbliżej jest statutowi partii PiS.

Ciekawą analizę zrobił w "Kontrwywiadzie" Michał Kamiński przyszpilając język figurantki Kaczyńskiego, Beaty Szydło. Wszyscy wiedzą, że to osoba nierozgarnięta, na każde pytanie odpowiada tak samo. Jak to w maglu.

W jednej rzeczy człowiek nie kłamie. Moralność można naginać, jak się chce. Najlepszym przykładem jest polski katolicyzm, który jest antychrześcijański.

Nie można oszukać w języku. On nie kłamie. Człowiek kłamie, jezyk nie. Prędzej, czy później wysypiesz się. Przykładem najlepszym w kraju jest prezes Kaczyński, który nie wyprze się jezyka jadu, metaforyki antypolskiej.

Może się zaklinać, że nie chce zemsty, ale w następnym zdaniu formułuje zasady mściwości. Prezes taki jest.

I tak sypie się Beata Szydło. Kamiński analizował użycie przez nią słowa o prezesie, który jest jej przywódcą.

Otóż w nowego ustroju w Polsce obowiązującym, choć niezapisanym formalnie jest ustrój autokratyczny, na czele którego stoi "jej przywódca", Kim Ir Senem w Polsce jest Jarosław Kaczyński.

W zasadzie powinno się spisać ustrój pisowski. Winni zrobić to politycy, a następnie zainicjować akcję zbierania podpisów na referendum.

I poddać pod głosowanie konstytucję PiS, aby było formalna i spisana.

Artykuły mogłyby się zaczynać od poniższego:

1. Kim Ir Senem w Polsce jest Jarosław Kaczyński, którego duchem włada jego brat Lech, itd.

Przyjeżdża do Polski Komisja Wenecka i przedstawia się jej konstytucję PiS. Wszystko jest zgodne z prawem. W końcu od nas by się odpimpali.

A że bylibyśmy tak silni, jak Burkina Faso, to zupełnie inna para kaloszy. W końcu wszystkie palmy są w posiadaniu prezesa, nawet palma pierwszeństwa przed Dudą i Szydło.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz