wtorek, 5 kwietnia 2016

Wyroki Trybunału Konstytucyjnego nie będą opublikowane, Kaczyński wyprowadza Polskę z UE

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans poinfomował, że punktem wyjścia do dialogu politycznego w Polsce jest poszanowanie wyroków Trybunału Konstytucyjnego, które powinny być opublikowane i wdrożone.

Wiemy, że nie będą.

Bo Jarosław Kaczyński tak zaplanował.

A jaki jest jego plan? Autorytaryzm.

Albowiem Polska jest wyprowadzana z Unii Europejskiej.

Gdyby opublikowane były wyroki TK, nie byłoby tematu.

Najważniejsze pytanie. Na czyją korzyść działa Kaczyński? Nie na polską korzyść. Nie na swoją, bo to człowiek wybitnie przeciętny. Przegrał w życiu, a myśl polityczną potrafi sformułować na poziomie poddstawowym i takich wybrał sobie nie wyrażniających się realizatorów swojego celu (polityków poziomu Brzeszcze i Nowy Tomyśl).

Właśnie. "Swojego celu".

Albo mamy do czynienia z człowiekiem niezdolnym do odpowiedzialności za siebie. Co mogłaby poświadczyć jakaś kobieta, która z nim nie chciała się związać (impotencja interpersonalna).

Albo Kaczyński działa na szkodę Polski, a na rzecz naszego wroga. Jakiego? Polacy, aby ratować siebie i państwo, muszą tego człowieka bez żadnych osiagnięć wygnać na jakiś skradziony Księżyc.

Ile można słuchać i pisać o pluciu Kaczyńskiego. Gestapo, ostatni sort, element animalny, etc. Tak mówi zdrowy człowiek? Tak mówi Polak? Jakikolwiek polityk?

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz