piątek, 12 sierpnia 2016

Czy Kurski jest idiotą? - Adamowicz całkiem zgrabnie zdefiniował tę osobę i przypadłość braku inteligencji. Na tym przykładzie i jako taką


Polacy mają kłopot. I to ogromny. Na podstawie jednego polityka PiS zdefiniowany został problem ogromnej większości osób w tej partii.

Jacek Kurski został nazwany przez prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, "idiotą". Czy wielce się pomylił?

Ależ gdziekolwiek Kurski się odezwie ("zadziamga"), jest to idiotyczne. TVP nie jest do oglądania, bo jest udiotycznie robiona. To nie tylko kwestia braku talentów samego Kurskiego i wypierdków z TV Trwam u TV Republika. Bóg (niebyt) im nie dał, ani natura.

Jeżeli wejdzie w życie ustawa, która zobowiąże Polaków do łożenia podatku na pisowską propagandę, szybko spotka się z obywatelskim odrzuceniem, niesbordynacją, peawnym zaskarżeniem w unstytucjach porządku rozumu i nie zapłaceniem na "idiotów". Do roboty, osiłkowie bezrozumu.

Kurski i tak skończy tam, gdzie kończą "idioci". W "przytułku" dla idiotów o gumowych ścianach i koniecznie bez klamek, aby nie straszył swoją facjatą..

Jego IQ jest na marnym poziomie, w stanach średnich Kononowicza, a przy tym facet jest impotentem kreatywnym. Nie staje na wysokoścu samodzielnego zadania.

Za idiotów typu "Kurski", a przede wszystkim za Kaczyńskiego, wszyscy zapłacimy, my, Polacy. Nierobów dopuściliśmy do decyzyjności, a ci tylko potrafią szabrować dobro wspólnego i jak Kurski, dziamgolić niedorzeczniości.

Adamowicz powiedział to, co Kurskiemu zasłużenie się należy. Ot, co!

Przeprszam! Tego ne powinno się pisać. Ale tzreba. Mus taki. Na pytanie "jak wygląda idiota?" można tylko odpowiedzieć: "jak Kurski".

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz