niedziela, 29 lipca 2012

O, qu! Newsweek: taśmy PO i Szymon Hołownia


"Newsweek" uprzedza pojawienie się taśm PO - widocznie one rzeczywiście istnieją, a kwestia ich upublicznienia winna stać się faktem. Wypowiadali się już o nich politycy, pisałem o tym wcześniej.

Bohaterem tych taśm ma być młody człowiek, 33-letni Michał Dzięba, był asystentem ministra skarbu Aleksandra Grada. Nazywany jest "złotym chłopcem PO". Zrobił zawrotną karierę, w komitywie był ze wszystkimi znacznymi politykami partii Donalda Tuska, ponoć handlował stanowiskami w spółkach skarbu państwa. Dzisiaj korzysta z życia pełną gębą: najlepsze bryki, dziewczyny i knajpy

Można się spodziewać, że po tej publikacji w "Newsweeku" podniesie się głos PiS i Jarosława Kaczyńskiego w sprawie powołania sejmowej komisji śledczej. Niektórzy uważają, że kolejna afera z taśmami skończy się dla Platformy podobnie, jak afera Rywina dla SLD.

Numer "Newsweeka" podejmuje trudne i wrażliwe tematy, inny okładkowy o dzieciach księży już spowodował ruchy w redakcji. Z tygodnika odchodzi wieloletni redaktor Szymon Hołownia.

Gdzie drwa kleru robią, tam katolickie drzazgi lecą. Hołownia sam zrezygnował z pracy w redakcji, pisze o tym na swoim blogu: Adios! Czyli: z Bogiem!

Tego roku lato mamy gorące. Liczne burze i tornada. W aurze i życiu społecznym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz