niedziela, 29 lipca 2012

Zbrodnia doskonała Kamili Ł.?

Brukowce nie przebierają w środkach. Dostaną w swoje łapy jakieś zdjęcia - jakiekolwiek, byle ktoś znany, celebryta - siadają nad nimi fiction writerzy. Pracują nad stworzeniem czarnej fabuły, aby wybrańcowi z fotki dowalić.

Czytelnicy brukowców mają się wkurzać, dostawać piany na ustach. Najlepiej aby telewizory wyrzucali przez okna, bo wówczas skazani będą na prasę brukową.

Podobnie postąpił "Super Express" zamieścił fotkę Kamili Łapickiej, na której niesie dwie torby foliowe. Nieważne, czy zdjęcie jest sprzed roku i co jest w torbach.

Ważne, że ta niewdzięczna wdowa po wielkim aktorze, robi sprzątanie po nim. Czyhała na jego śmierć. A może nawet po cichu dokonała zbrodni doskonałej.

Tak sugerują brukowce i biednym na umyśle czytelnikom jeszcze bardziej mieszają w głowach. Robią swoim odbiorcom barszcz umysłowy bez krokietów.

Od razu powinni zamieścić tytuł: "Zbrodnia doskonała Kamili Ł.?" W takim tytule jest wszystko, a do sądu trudno z nim pójść. Telewizorów wówczas na bruku może się znaleźć całkiem sporo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz