środa, 14 października 2015

Knajackie metody podklasy podpolitycznej, jakim reprezentantem jest Stonoga


Politycy kreują podklasę podpolityczną, która specjalizuje się w kryminalnych metodach pozyskiwania wiedzy o przeciwnikach.

Do takich metod kryminalnych zalicza się afera podsłuchowa. Kto na niej skorzystał? Nietrudno wskazać. I taki prawdopodobnie jest adres inspiracji.

Marek Falenta to narzędzie, to przedstawiciel tej podklasy podpolitycznej.

Należy do niej także Zbigniew Stonoga. Ten dosłownie jest kryminalistą i recydywistą. Właśnie wykradł tysiące maili ze skrzynki .Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Zanim prawnie ruszy się coś w tym temacie, Petru może stracić, a Stonoga zyska medialnie. To taki celebtyta knajacki, który w ten sposób zaspakaja swojego marne ego. Ekshibicjonista.

Kto może zyskać na tajemnicach .Nowoczesnej i Petru? Choć Petru porusza się w elektoracie Platformy, to Stonodze zdecydowanie bliżej innym partiom, jak PiS, KORWIN, Kukiz.

Na utrąceniu Petru może zależeć partii, która boi się koalicji skierowanej przeciw niej. A Petru nie wchodzący do Sejmu, to utrącenie koalicjanta Platformy.

Tak wygląda nasza polityka, kreowana przez knajacką podklasę podpolityczną i jej przedstawicieli Falentę i Stonogą. A korzyść mają formacje wyznające niedemokratyczne, antysystemowe metody.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz