czwartek, 1 października 2015

Pani Szydło, pobudka!


Beata Szydło uprawia najgorszy rodzaj retoryki. Zohydza Polskę. Z nią jest taki kłopot, jak z PiS. Niespecjalnie orientuje się, czym jest kraj. Kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej?, itd.

Takie osoby bez talentów biorą się za sferę publiczną.

Pani Szydło nie wie, gdzie jest i co mówi. Dlaczego tak się stało, dlaczego my, Polacy do tego dopuściliśmy, aby podobne osoby od samego rana bzdurzyły?

Więc zaapeluję. Pani Szydło, pobudka!

Ani nadajesz się na wysokie stanowisko, ani wiesz, co mówisz. Zostałaś wyniesiona "samoniechcąc", z burmistrza Brzeszcz na piedestał chciejstwa prezesa Kaczyńskiego.

Nie szanujesz Polski i rządu polskiego. Bo co to za słowa w stronę premier Ewy Kopacz? "Polska nie jest dziś rządzona".

To nie jest polemika, to nie jest spór, to jest brak kultury i kindersztuby. Nie polemizuje się poprzez plucie, poprzez poniżanie drugiej osoby, bo to tylko sianie nienawiści, które widzimy w wydaniu kibolstwa, nacjonalistów, ksenofobów.

Szydło ani się orientuje w podstawach wiedzy o społeczeństwie, udowadnia to na każdym kroku, ani w używaniu języka polskiego i szacunku dla drugiej osoby oraz konkurenta.

Ktoś taki jak Szydło nie powinien zaistnieć we wspólnej sferze Polaków, W polityce.

Pani Szydło, obudź się! To nie dla pani miejsce, nie znasz się na wielu rzeczach, w tym na języku polskim. Nie potrafisz go używać. Obrażanie i kolokwialne plucie nie są sporem, są łajdactwem!

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz