niedziela, 7 lutego 2016

Gowin stanął na głowie, ale od tego nie przybędzie mu oleju, ani zdolności honorowych


Jarosław Gowin na tle polityków PiS może nie prezentuje się najgorzej, są gorsi od niego, ale to żadne usprawiedliwienie.

Czy na tle - hmm... hmm.. - na tle szczurów szara myszka nie jest gryzoniem?

Gowin trafił jednak do swoich. Jeszcze się do końca nie przeistoczył, ale idzie mu całkiem dobrze. Zaczyna dorównywać gorszości pisowców. Jest dla niego nadzieja, że ta mimikra dokona się szybciej niż należało spodziewać.

Na pewno Gowin cierpi na władzę. Dlaczego tak się dzieje, że ludzie bez kompetencji, z minimalnym profesjonalizmem, tak bardzo chcieliby rządzić innymi?

Dlaczego? Dlatego. Bo tacy ludzie jak Gowin są bezkrytyczni, w psychologii nazywa się to po prostu egoizmem.

Gowin trafił do takiego obozu politycznego. Do Kaczyńskiego jeszcze nie dorasta i raczej nie zagrozi mu w liderowaniu w tej klasyfikacji.

Acz Gowin niejakie ma osiagnięcia w kwestii"śliny na języku". Co mu ślina przyniesie na język, to powie. Nie potrafi jej krytycznie oglądnąć, ocenić w świetle rozumu. Jasność pokazałaby mu, że jego ślina nie zawiera niczego wartościowego, najwyżej zarazki.

Lecz w PiS taka zaraza jest obowiązkowa. I Gowin zaraża śliną bezkrytyczności. Ślina Gowina produkuje pomówienia w stosynku do Komitetu Obrony Demokracji i lidera tego nieposłuszeństwa obywatelskiego, Mateusza Kijowskiego, stryj tego ostatniego reżyser Janusz Kijowski musiał aż Gowina pouczyć, iż nie ma zdolności honorowych.

Oczywiście, że nie ma, bo teraz jest w PiS. Tam kodeks Boziewicza nie należy do tradycji honoru. W PiS honor zawiera się w ślinie wydalanej na Polaków (najgorszy sort, gestapo - to tylko najpowszechniejsza zaraza tej partii produkowana w laboratorium umysłowym prezesa).

W związku ze śliną Gowina napisało do niego 400 uczonych, z których każdy byłby zdecydowanie lepszym ministrem nauki. Ależ ten świat jest niesprawiedliwy, 400 razy gorszy Gowin jest faktycznym przełożonym 400 profesorów.

Świat nie stanął na głowie, to Polska stanęła na głowie. Rządzi u nas Bezprawie i Sprawiedliwość. Gowin! Nie pluj - przynajmniej. To dyshonor dla człowieka i uniwersalnych wartości.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz