niedziela, 21 lutego 2016

TW Bolek, 100 dni PiS i marsz KOD


Zapowiada się fascynujący tydzień, który będzie się różnił od innych natłokiem ważnych wydarzeń. IPN udostepni teczkę TW Bolka.

Teczkę nie zweryfikowaną przez grafologów i historyków, która była w posiadaniu Czesława Kiszczaka. To mówi dużo o mentalności polityków, których nie interesuje prawda. Liczy się ich prawda.

Prawda Kargula, prawda Pawlaka, a tak naprawdę tischnerowska wykładnia prawdy: g... prawda.

I taka będzie zawartość tej teczki w interpretacji wrogów Wałęsy. Gdyby dzisiaj żył Tadeusz Kościuszko - Jarosław Kaczyński dewastowałby jego legendę nazywając tego Białorusina najgorszym sortem, aby wprowadzić na miejsce Kościuszki swego ofermowatego brata Lecha. Tak samo potraktowany byłby litewski watażka Józef Piłsudski.

Zawartość teczki TW Bolka to g... prawda "patriotyczna".

Rząd PiS będzie obchodził 100 dni swego niszczenia Polski. Dużo osiągnął, chyba nikomu nie udało sie dokonać takich czynów demolowania w tak krótkim czasie.

Oczywiście, że nie jest to zasługą Beaty Szydło, bo ona kiepsko się orientuje w polityce i aspiracjach Polaków, ten rząd faktycznie jest zarządzany przez prezesa.

G... prawda, że premierem jest Szydło, tylko nominalnie, a to nie jest żadna prawda.

Będą pomniejsze wydarzenia, a tydzień zakończy marsz KOD pod znamienną nazwą "My, Naród!". KOD jest fenomenem, gdyż nie zainspirowany partyjnie, tylko obywatelsko.

Obywatele społeczeństwa polskiego podnieśli głowę, zbuntowali się przeciw parcianym rządom PiS, przeciw demolowaniu Polski. Jest to bunt Polaków. Nieposłuszeństwo obywatelskie KOD jest Solidarnością XXI wieku. Pewnie jacyś Błaszczak, Kamiński, czy też Ziobro założyli dla Mateusza Kijowskiego teczkę TW Bolek.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz