czwartek, 19 listopada 2015

Kaczyński i jego PiS fasonują nas na jedno kopyto. Bez marudzenia i wisielczości Schetyny - trzeba działać


Debiut premier Beaty Szydło po expose odbył się wg pisowskiego strychulca - nocą. Pacynka prezesa Kaczyńskiego wniosła o odwołanie szefów służb specjalnych, choć oni sami wcześniej złożyli dymisje.

Skąd ten pośpiech? Dlatego, że ułaskawiony przestępca (3 lata nie wymazuje się ot tak nawet decyzją kolesia prezydenta, zostaje w pamięci ludzi) spieszy się do objęcia funkcji koordynatora służb specjalnych.

Działania PiS są potwarzą dla Polski. Kiedyś takiego kolesia wyzwałoby się na ubite pole i tyle byłoby po nim. Dzisiaj Duda nie wstydzi się zachować, jak sługa z czworaków i kadzi swemu panowi z dworu na Nowogrodzkiej.

Wstyd na całą gminę. To są ludzie tego formatu - gminni.


Grzegorz Schetyna jest oburzony na nastrój i klimat w Sejmie wytworzony przez PiS. Ależ jest jednym z tych, którzy pozwolili tym niekompetentnym ludziom na rządy.

Co robi dzisiaj Schetyna? Dalej wykrwawia Platformę Obywatelską.

Jeżeli Schetyna publicznie ma informować o wisielczej atmosferze, niech lepiej się uda do izby krzywych luster. Sam siebie może straszyć takimi zdeformowanymi odczuciami. Wszak było wiadomo, że PiS przystąpi do rujnowania kraju ekspresowo.

Trzeba działać, wyjść do ludzi i przekonywać, że kradną nam kraj i przystępują do rujnowania demokracji, gospodarki.

Do ludzi, Schetyna!. Ale on woli krecią robotę w swojej partii. Tymczasem PiS będzie ojczyznę doprowadzał do katastrofy. Wszak utrzymują, że świeci im gwiazdka Lecha Kaczyńskiego. Tak jest! Ogólnopolska katastrofa smoleńska - to zadowoli prezesa, o tym można było wczoraj usłyszeć w jego expose, a nie pacynki Szydło.

Kaczyński i jego PiS w szybkim tempie zawłaszczają Polskę, robią z ojczyzny folwark (zwierzęcy, licząc że na jedno kopyto wszystkich nas przerobią). Tak chcą nas przefasonować.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz