poniedziałek, 7 marca 2016

Jaki z musztardówką, prezes z dyktaturą. Unieważnienie Trybunału Konstytucyjnego, zawieszenie Konstytucji


Zastępca Zbigniewa Ziobry, Patryk Jaki, dość zasłużenie zapracował na stanowisko, który przypisuje mu Twitter: niższa kadra kierownicza PGR-u.

Inteligencja agrarna. Ale to nie przeszkodziło Monice Olejnik, która Jakiego wybrała na rozmówcę, aby nazwać kierowcę Andrzeja Dudy - idiotą.

Mianowicie idiotą został z tego powodu, iż "wsadził prrezydenta do samochodu z napędem na dwa tylne koła" do jazdy w terenie górzystym.

Jaką jednak zawartość wiózł idiota? - to jest ważniejsze pytanie.

Jaki wyrażał się u Moniki Olejnik o Trybunale Konstytucyjnym. Wiedzę o tym ciele ma polityczną, której wykładnią jest: "prezes kazali".

Prezes więc "kazali" bredzić o Trybunale, więc Jaki bredzi. Niektórzy brędzą na wyższych piętrach umysłowych, Jaki na poziomie agrarnym: niższej kadry PGR-u.

Profesorowi Andrzejowi Rzeplińskiemu zaproponował zamiast posiedzenia TK "espresso i ciasteczka". Można mniemać, że Jaki przybędzie z musztardówką, aby napić się kawy.

Warto zwrócić uwagę kadrze PiS: - Jaki, umyj musztardówkę.

A poważnie: PiS chce unieważnić wszelkie postanowienia Trybunału Konstytucyjnego. Tym samym wykluczyć to ciało z działania państwa.

A w istocie: zawiesić Konstytucji. Takie są dążenia dyktatora Kaczyńskiego. Zatem skończyła się demokracja.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz