czwartek, 24 marca 2016

PiS ustawą antyterrorystyczną w opozycję wewnętrzną, bo tak postrzegają wroga


PiS dążąc do autorytaryzmu, wykorzystuje wszystkie nadarzające się okazje, aby nałożyć społeczeństwu polskiemu kaganiec.

Straciliśmy na świecie i w UE dobre imię, teraz trzeba Polaków chwycić za twarz, aby tego nie rozpowszechniali.

Oddaliśmy władzę prymitywnym umysłom, więc swym prymitywizmem się odpłacają.

Przykładem polskiego kołtuna, który niewiele zrozumiał z zamachów terrorystycznych, jest Beata Szydło. Nie potrafi odróżnić terrorysty od uchodźcy. Nie potrafi na wasnym podwórku odróżnić empatii od wartości chrześcijańskich i katolickich, itd.

Można się zastanawiać, dlaczego Jarosław Kaczyński zrobił premierem taką osobę. Ale to dotyczy też innych.

Postawienie tak kwestii jest oczywista oczywistość retoryczne, bo Kaczyński wie, dlaczego rozporządza tak nieskomplikowanymi osobami ze złamanymi chrakterami.

Kiedyś Marek Migalski nazwał Mariusza Błaszczaka niewidzialnym, tj. człowiekiem żadnym, bez intelektu i jakiejś głębokości wewnętrznej. Aparatczyk, u którego wytresowany został instynkt, jak u psa Pawłowa.

Gwizd prezesa i Błaszczak szczeka na kogo potrzeba, przyniesie kijek rzucony mu przed siebie, aby przyniósł panu.

Właśnie Błaszczak niesie prezesowi kijek ustawy antyterrorystycznej, a w istocie kijek na Kijowskiego.

Lingwistyka antorytarna kraju nad Wisłą (dzisiaj potrzebuje jakiegoś Ryszarda Krynickiego). PiS będzie walił w opozycję nie tylko retorycznie, ale dosłownie, bo tyle partia nadużyła prawa, iż politycy chowu Kaczyńskiego w państwie prawa będą odpowiadać za złamanie prawa. Takie ich bezprawie, nieprawość własna.

Prawo jednak jest po to, aby karać przestępców. I tego boją się pisowcy. Odpowiadania za złamanie prawa i Konstytucji. Wszystko zrobią, aby nie odpowiadać, a niektórzy iść za kraty. Dlatego uderzą w opozycję.

W tej chwili najsilniejszą opozycją jest KOD, więc ustawa antyterrorystyczna będzie kijem na Kijowskiego, tj. na KOD, na społeczeństwo obywatelskie, które chce pozostać w cywilizacji zachodniej, w cywilizacji łacińskiej, a nie w prymitywizmie i autorytaryzmie wschodnim.

Polska nie da się cofnąć na Wschód, acz PiS będzie próbował. Do tego posłuży im m.in. ustawa antyterrorystyczna. Projekt ustawy  przygotowany przez resort Błaszczaka jest nieskomplikowany, ma na względzie w szczególności wrogów wewnętrznych, Polaków w opozycji do rządu PiS.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz