piątek, 11 marca 2016

PiS okrada Polskę z prawa i demokracji, a politycy tej partii opowiadają absurdy, jak Szymański o opinii Komisji Weneckiej


Komisja Wenecka wydała opinię ws. polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Jest ona negatywna, bo inna nie może być, gdyż partia rządząca demoluje prawo, konstytucję i instytucje demokratyczne.

Wiceszef MSZ Konrad Szymański nazwał opinię KW "kontrowersyjną".

Przepraszam, panie Szymański, a może ty jesteś kotrowersyjny, a może PiS jest kontrowersyjny? Ale i tak jest jeszcze gorzej z tą partią i Szymańskimi.

Tenże Szymański bredzi, iż Komisja Wenecka mogła "odegrać rolę ułatwiającą rozwiązanie kryzysu konstytucyjnego".

Ludzie, trzymajcie mnie. Facet jest wiceszefem dyplomacji i myli podstawowe pojęcia. Jak on prowadzi dyplomację? Przecież to jakiś sołtys z Kaczej Wólki, albo Żoliborza. Komisja Wenecka jest od opinii, a nie jest koncyliacyjna, moderująca, itd.

Czy ludzie typu Szymańskiego nie mogliby nauczyć się podstawowych znaczeń w języku polskim? Semantyki.

Rozwiązać kryzys może tylko PiS, a konkretnie dwie osoby: Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda. To oni zrobili z Polski pośmiewisko.

Liczyłem, że Szymański jest moralnie ciut wyżej niż wzmiankowani liderzy PiS.

Jak chorym jesteśmy krajem z powodu "dobrej zmiany" PiS widać na zewnątrz. Wystarczy na kilka dni wyjechać z kraju i stwierdzić za amerykańskim prof. z uniwersytetu bostońskiego Mitchellem Orenstenem, iż "Polską rządzą paranoicy".

Wyjaśnienia wiceszefa MSZ Szymańskiego są paranoiczne, a zatem absurdalna. Myli pojecia, słowa, myli ofiarę z katem, złodzieja z okradzionym.

PiS okrada Polskę z prawa i demokracji, jak klasyczny złodziej krzyczy: Łapać złodzieja.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz