środa, 2 marca 2016

Szczerskiego zgniłe banany o Komisji Weneckiej


Marny intelektualnie i moralnie Krzysztof Szczerski w jednej wypowiedzi potrafi przemycić rekordową ilość kłamstw, przeinaczeń, matactw. A przy tym jest to człowiek, któremu język polski staje sztorcem, jest mu obcy.

Oto ten Szczerski rzecze u Moniki Olejnik, iż Komisja Wenecka przyjechała w sprawie doradztwa prawnego.

Guzik prawda. Tak jak guzikiem jest, iż Szczerski ma coś do powiedzenia. Do skłamania - tak; ma dyżo do powiedzenia. Komisja Wenecka przyjeżdża tam, gdzie władza zafunduje kłopoty społeczeństwu w kwestii funkcjonowania demokracji.

Komisja Wenecka przyjechała dlatego, że większość sejmowa (PiS) za podszeptem kompleksów prezesa Jarosława Kaczyńskiego demoluje Polskę.

Sparaliżowany został Trybunał Konstytucyjny, zrobili to posłowie PiS poprzez uchwały parlamentarne i ochoczo do demolki przyłożył parafę Andrzej Duda, a nawet przyjmował przysięgi głęboką nocą od bezprawnie mianowanych sędziów. Ciemniość, czy ciemnota?

Duda zafundował republikę bananową, a w retoryce bananowej cel działania Komisji Weneckiej przestawia Szczerski u Moniki Olejnik.

Inny banan z ust Szczerskiego. "Zanim opinia Komisji Weneckiej została wydana jest używana do gry politycznej opozycji z rządem".

To jest nawet zgniły banan. Projekt opinii dostaje dziesiątki sędziów Komisji Weneckiej. Nie po to go dostają, aby wrzucać do kosza, ale dzielić się, iż - w tym wypadku - partia PiS niszczy w Polsce strażnika konstytucji, Trybunał Konstytucyjny. Duda został dawno zniszczony przez Kaczyńskiego, nie ma żadnej woli mocy.

Konstytucja, Trybunał Konstytucyjny - sa to najważniejsze polityczne instytucje. PiS zniszczył je politycznie. Opozycja broni Polski przed PiS-em i takimi quasi-politykami, jak Szczerski.

Autorytet Komisji Weneckiej w tej chwili gremialnie jest rozjeżdżany przez owych Szczerskich, ludzi o niewielkich walorach politycznych i ludzkich. Taką Polsce zafundowano niekompetencję polityczną. Marność.

Zakłamanie, krętactwo. PiS robi z Polski zgniłą republikę bananową. Ze zgniłym prawem, takąż moralnością i zgniłymi politykami.

"Beleco" PiS nazwana dobrą zmianą. Dla PiS, dla takiego krętacza, jak Szczerski, wrogą grę prowadzą Komisja Europejska, Parlament Europejski, senatorowie USA, cały Zachód, tylko rozumie ich (Kaczyńskiego) Orban w Niedzicy, a dlatego on jeden, bo Putin nie dojechał. Potem jednak Orban dojechał na Kreml do swego przyjaciela.

Takie zgniłe banany funduje Szczerski. Mam nadzieję, że Monika Olejnik nie pożywiła się tą trucizną. Pisarze winni opisywać zło, jakie za sprawą Szczerskich, jest toczone przez Polskę. To zrakowaciała tkanka na Polsce, która może uśmiercić.

Więcej >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz